Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem hízok, mit tegyek?

Nem hízok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kerdesem az lenne hogy mit tegyek ha nem hizok. Nem vagyok 12 ev alatti, szimplan sokkal tobb vagyok (nem akarok eletkort mondani) de az is csoda ha elerem a 37kgot… Akarmit probalok nem sikerult. Nagyon vekony vagyok es akarhany orvoshoz megyunk folyton csak elkuldenek vervetelre es SEMMI normalis valaszt nem mondanak es eleg draga az a 10p amit elszoktam naluk tolteni… Semmi fele keppen nem eszek. Probaltam szo szerint hanyasig enni sot meg hanyingeren keresztul is. Inkabb fogytam. Altalaba ejjel jon ram az ehseg ami ertheto mivel masik idoszamitasba jobban tartozok bele de akkor is ritka ha tudok enni. Ha veszek valami etelt amit szeretek, lerakom a polcra mert keptelen vagyok megenni. Valami tipp egy olyantol aki tudja erre a megoldast? 3kg ot szeretnek hizni minimum meg ebben az evben…
2022. aug. 1. 04:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Háziorvosnál voltál?

Milyen magas vagy?

2022. aug. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sokszor voltam orvosnál 165-167cm körül vagyok
2022. aug. 1. 07:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Jézus

Akkor szépen menj vissza a dokihoz és írjon fel nutridrinket!

2022. aug. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most akkor eszel vagy nem eszel? Az egyik mondatban azt írod, nem eszel, a másikban meg azt, hogy hányingerig eszel. Most akkor melyik az igaz?

Ha nem eszel, akkor nem fogsz hízni, ez ilyen egyszerű. Ha meg eszel és úgy sem hízol, ott valószínűleg valami felszívódási zavar lesz a háttérben. Esetleg pajzsmirigy túlműködés.

2022. aug. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Glutén, pl okoz felszívódási zavart.
2022. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha nem eszel semmit, akkor mit vársz? :D
2022. aug. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azert nem eszek mert teljesen elmegy mindig az etvagyam. Muszaly ennem valamit de az ugy hogy mar majdnem 4 eve a 30-40kg kozott vagyok. Ha etelre nezek mar nem erzem magam jol de este tudok enni akarmikor.
2022. aug. 1. 15:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismétlem: nem eszel nem fogsz hízni. Pont.
2022. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!