Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan osszam be a napomat?...

Hogyan osszam be a napomat? Nektem mi a napirendetek?

Figyelt kérdés

Most kezdek el dolgozni, eddig tanultam, így kissé rugalmasabban meg tudtam oldani a dolgaimat. Ti hogy osztanátok be az időtöket a helyemben az alábbi helyzetben?

Reggelente 6-kor kell keljek és kb. fél 6-ra fogok hazaérni, ez hétfőtől-péntekig van így. Hétvégén hazamegyek a szüleimhez, vállalkozásuk van és be kell segítsek nekik.

Terveim szerint kétnaponta fogok főzni/sütni, maximum 2 órát szánok rá. Nemrég kezdtem kondiba járni, nagyon szeretem, viszont oda-vissza úttal az is 2 órahossza. Ezenfelül pedig a munkámhoz szükséges lesz nyelvtudásra, ami miatt hetente kétszer tanárhoz fogok járni. Adott tehát heti 2 nap, amikor a tanárhoz járok és 4 nap, amikor kondiba. Ti mely napokra tennétek a tanárt és a kondit?



2022. szept. 7. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Hasznalj asztali naptarat a forgathato egy heteset. Ott eleg tisztan belehey osztani hogy mi jon a heten, mi mikor tortenik. Eleg csak sima negyzetekbe, blokkokba.

En igy csinalnam:

Hetfo szerda - nyelvtanar, ha tegeted viszont vond ossze a ket orat, egyszerubb

Hetfo kedd csutortok pentek - kondi

Legyen a hetfo az atfedes mert akkor a hetvegebol meg sok energiad van.

2022. szept. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

vállalkozásuk van és be kell segítsek nekik - na, ezt munka mellett 100% skippelném.


Hogyne bmeg, hétközben 12 órát vagyok távol, aztán még hétvégén is másoknak dolgozzak.

Na meg a nagy lópikulát.

2022. szept. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es, ja osk energiája, amikor otthon sincs, mert anyuéknak gályázik.
2022. szept. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!