Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Aki gondolkodott már, hogy...

Aki gondolkodott már, hogy vegetáriánus legyen, miért nem kezdte még el? Mi az oka?

Figyelt kérdés
Személyes válaszokat várok, olyanoktól, akik már gondolkodtak rajta.

2022. szept. 22. 04:02
1 2
 11/14 NTBS ***** válasza:
0%
Én még nem gondolkodtam rajta.
2022. szept. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%

Nincs alternatíva, vagy ami van az emésztési panaszokat okozott nekem.

Vagy ami lehetne azt nagyon sok idő elkészíteni és nincs annyi időm.

2022. szept. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik hogy túl sok tervezzéssel jár. Külön tervezetet kell kialakítani hozzá hogy ízletes, egészséges és olcsó legyen az új étrend.

Én viszont nagyon egészségtelenül étkezem hiszen túl sok húst fogyasztok és nem étkezek tudatosan sem. Azt veszek a boltból amit meglátok és nem filózok rajta hogy mi lenne jó. Én irigylem azokat akik tudatosan étkeznek. Nem csak egészségesebb, olcsóbb, de változatosabb is az ő étrendjük.

2022. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 CsakAKommenteketJöttemOlvasni ***** válasza:
100%
13-az elején tényleg macerás, de egy idő után már a meglesznek a kedvenc kajáid vagy kensz egy margarinos/hummuszos kenyeret xd
2022. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!