Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok hízni? (Többi...

Miért nem tudok hízni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

165cm vagyok, és 48-50kilo körül mozgok. Mindenféle laborvizsgálatot megcsináltattam már, nincs pajzsmirigy túl,-alulműködésem, cukorbetegségre való hajlamom sincs. Minden nap átlagos mennyiséget eszek, nem sokat de kevésnek se mondható. Esetleg valakinek valami ötlete?

Köszönöm



2022. szept. 25. 11:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%

Bmi-t dobd ki az ablakon ugy ahogy van...

Kezdj el edzeni, melle etrend kiegeszito protein kreatin egyel melle egszsegesen a szervezetedhez merten kaloria tobbletet 1,5-2x minimum es megindulnak a kilok persze ez izom lesz ha jol csinalod es jol is fogsz kinezni.

2022. szept. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk számold a kalóriákat, kedves kérdező, és legyél tartós többletben.
2022. szept. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😘
2022. szept. 25. 16:46
 14/17 anonim ***** válasza:
Én személy szerint 164 cm-el vagyok 43 kiló. Nekem sincs semmilyen egészségügyi problémám, kis korom óta vékony vagyok, valamint mind két szülőm vékony, úgy hogy valószínüleg genetika. Szóval ha egészséges vagy, akkor nem tudom mi ezzel a probléma.
2022. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 CsakAKommenteketJöttemOlvasni ***** válasza:

Mivel kiadásának kajálsz, nincs jobb ötletem, mint hogy igyál: gyümölcsleveket, bögrés levest, tejet/növényi tejet stb-t, amiben tápanyag van. Esetleg ebédnél csináld azt, hogy picit több tésztát/rizst eszel és kevesebb zöldséget/savanyúságot köret gyanánt. Ne cseréld le teljesen, mert kell a zöldség is. Csak ne foglaljon túl sok helyet a kalóriaszegény köret.

Ezek általános tippek, ha így se megy, kérdezz meg egy orvost, mert ahány ember, annyi test és lehet, hogy neked teljesen más kell:)

2022. szept. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
14es, nekem az a problémám h én kiskoromban jó husis gyerek voltam, képeken is láttam... Anyukám igencsak alacsony és vékony volt, apámat pedig csak képekről láttam, de ő meg jó nagy darab volt. Ezért nem igazán értem, ha régen jó húsba voltam most miért vagyok "vékony"? Mindenkitől csak ezt kapom, nem eszek rendesen biztos, milyen vékonyak az ujjaim, anyám munkatarsa azt mondta anyámnak nemrég, hogy a te lányod is anorexiás? Az enyém is az volt de már kijött belőle :) És akármennyire is onsajnaltatonak hangzik, tényleg nem érzem jól magam így, rátesz még, hogy mindenki ilyeneket tol nekem, hogy jól állna rajtam plussz 5kilo meg hasonlók... Egyébként köszönöm mindenkinek a válaszokat, tanácsokat igyekszem hasznosítani (mármint az értelmes válaszokat) ❤️
2022. szept. 25. 19:35
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg örülj neki, hogy vékony vagy, a sötét bunkó megjegyzéseket pedig figyelmenkívül kéne hagyni.
2022. szept. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!