Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha nem szeretem a húst,a...

Ha nem szeretem a húst,a zöldséget,tésztát sőt szinte semmilyen ételt nem szeretek csak kizárólag az édességet így hogy kezdjek neki egészségesen táplálkozni? 22/N

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér amúgy 169 cm vagyok és 62 kg.

2022. szept. 27. 19:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Legyenek céljaid.

Pl napi egyszer eszel rendesen. Aztán ha ez megvan, utána az a napi egy az egy reggeli vsgy egy ebéd.

Lehet kétnaponta egyszer tíz deka hús.

Minden nap 2x zoldseg. Kovetkezo heten minden nap 3x zoldseg.

Ezzel parhuzamosan napi max 3 edesseg. Aztan napi max 2, es meg egy amiben zoldseg van.


Igen, konnyu mondani. De pl en magam is atestem ezen es az nem volt konnyu. Viszont azt garantalom hogy ha igy fokytatod, hosszu tavon rengeteg betegseged lesz. Meg azt is garantalom hogy meg fogod szokni az uj izeket. Keress 2-3 izt ami tetszik es egyel mindenhez azt. En pl melegszendvicset elaztattam az elejen kethupban. Es minden husfajtat keksajtban



Illetve kiserletezhetsz olyan bornieval amiben cékla vagy édeskrumpli van.

Próbálj mindent rántani, úgy minden finomabb.

2022. szept. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 NTBS ***** válasza:
83%
Fokozatosan.
2022. szept. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy "egyszerűen nem tudod megenni". Szépen elnassolod otthonról az összes édességet, majd nem veszte többet, te pedig szépen veszel egy merőkanállal a főtt ételből és elnyammogod ebédre.


És vissza ne mondd, hogy "nekem könnyű", mert pont olyan voltam, mint te. Csak energiaital, keksz, csoki. Elhatározás kérdése.

2022. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy ha elég éhes vagy, ne mondd már, hogy akkor sem ennél meg semmit. Hiszti.
2022. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Az ember felnőttként már a saját döntéseit hozza meg. Te mindennap eldöntheted, hogy normális ételt eszel e vagy szarokat.
2022. szept. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudlak érteni. Jó hír, hogy ez tud változni. Ha sokszor kóstolsz egy ízt, ismerős lesz,az agy pedig az ismerős ízeket szereti.


Piciket változtass, legyen egy heti terved mindig, hogy mit lépsz előre. Próbálkozz a gyümölcsökkel: kompót, gyümölcsrizs... Fokozatosan változtass.


Segíthet a mozgás, friss levegő, az meghozza az étvágyat.

2022. szept. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Hát ma már ettem cukormentes péksütit meg mandulát meg egy kevés brokkolikrémlevest és csak reggel ettem csokit szóval azért ez már haladás.
2022. szept. 28. 19:26
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd meg a csokikat, egyéb nasikat. Ha nincs otthon, enni se tudsz ilyet, éhenhalatni meg csak nem fogod magad.
2022. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Fog magad és holnap reggeltől ne vegyél a szádba édességet. Komolyan mondom! És várd a változást. nem kell enni, nem kötelező, majd akkor egyél amikor éhes vagy. Hidd el, lesz étvágyad.
2022. szept. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Kidobod a cukros szarokat, és nem veszel többet. Hidd el, 2 nap és a szart is megeszed...
2022. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!