Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Semmitől sem tudok nagy...

Semmitől sem tudok nagy wc-zni, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Kb. másfél éve miutan befejeztem a sulit,azota nem megy. Ott mindig stresszeltem a dolgozatok miatt es mindig el tudtam menni wc-re, de azota teljesen stresszmentes az életem szerencsere (vagy nem) es nem megy egyszeruen. Probaltam sokat inni, tobb rostot enni, neha neha osszejott de allandoan fel vagyok puffadva es belém van ragadva teljesen.. Ha kijon akkor meg bogyokban es nagyon kemény. Elkezdtem Stimulance rostport szedni, az csak felfujt es csak pukiztam tole. Az egyetlen ami bevalt az a Szuztea kapszula, hetvegente beveszek este 2ot es reggelre teljesne kipucol,de nem szeretnek hozzaszokni mert akkor egy ido utan mar azzal sem menne. Viszont ugy kedd korul mar puffad a hasam, pentekre ugy nezek ki mint egy 5honapos terhes annyira sok van bennem. Tegnap óta vizelesi ingerem van es tudok is pisilni, 5percekent, de nem faj nem csip semmi. Es hatalmas a hasam, nem lehet hogy a belem nyomja a hugyholyagomat? Borzaszto, valaki nem tud megoldást erre?

2022. okt. 13. 19:56
1 2
 1/18 Kólauborkával ***** válasza:
63%
Mit eszel naponta?
2022. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Aztán orvosnál voltál-e már.
2022. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp fordulj orvoshoz vele.
2022. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért másfél év alatt én csak elmentem volna orvoshoz.
2022. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az iszonyatosan rossz táplálkozásodon kéne változtatni mielőbb.
2022. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem voltam orvosnál csak dietetikusnal o javasolta a rostos kajakat meg ezt a port.

Reggelire: szendvics, zoldseggel, sonkaval sajttal.

Tizorai: egy barack vagy gyumi.

Ebed: mindig csirke vagy karaj rizzsel,krumplival, esetleg pestos teszta vagy spagetti. Vagy valami rakott krumplis dolog.Ritkan eszek levest (tudom ez is baj) de fozni sincsen sok idom. Delutan: keksz, csoki vagy suti nasinak. Este: zabkasa turoval vagy joghurt gyumivel muzlivel.

22/L

172cm

63kg

Szoval teljesen normal a testalkatom,pont idealis, de egyszeruen nem megy, csak egyedul a Szuztea kapszulaval hetvegen..

2022. okt. 13. 20:32
 7/18 Kólauborkával ***** válasza:
Akkor pedig szerintem érdemes lenne orvoshoz menned, ránézésre semmi mindennapi nincs benne, tehát az emésztéseddel lehet valami.
2022. okt. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Kólauborkával ***** válasza:
“Nem mindennapi”…
2022. okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
A dietetikus biztos nem ezt a kajálást javasolta, amit leírtál, mert ez egy nagy nulla.
2022. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom.

Megfelelő mennyiségű és minőségű mozgás az mindenképp kell, rengeteget dob az emésztésen.

Vizsgáltasd ki magad ettől függetlenül, valami nincs rendben.

Ja és nagyon sok víz!

Ezek olyan dolgok, hogy betartod ezt vagy azt, akkor nem fog változni semmi, mind kell, együtt.


(Egyébként van hasfogó étel a leírtakban, pl krumpli, csoki)

2022. okt. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!