Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 60 kg-rol tömegnövelö étrendne...

Jasdik kérdése:

60 kg-rol tömegnövelö étrendnek ez megfelelö lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem rég kezdtem el az edzest, utana olvasgatasokkal korulbelul ossze állitottam magamnak egy kezdo tomegnovelo etrendet. Nem tudom hogy nehezen hizo vagyok e, sose probaltam meg meg eddig tomeget pakolni magamra se zsir se izom formajaban.Az lenne a kerdesem hogy ez a etrend kiindulasi alapként jó lehet-e?


[link]


Ez lenne az, ez az az adag amit kb pont megbirok ugy enni hogy ne undorodjak a kajatol, annyi hogy a shaket meg csak most vezetnem be, ezelott a helyett is szilard taplalekot ettem.



2022. dec. 9. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg azt sem tudod, hogy mit jelent a kalóriaszámolás, a kalóriatöbblet és a BMR, addig nyugodtan mehet a 140 gramm csirkemell, meg a 160 gramm hitvány tömegnövelő por tejjel, a szerencsére bízod az "étrended" sikerességét.
2022. dec. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, éppen ezért kértem segitseget. Azzal tisztaba vagyok hogy 300-500 kaloria tobbletbe kell lennem ahoz hogy suly jojjon ram, es azt is kiszamoltam hogy mennyit egetek el kb naponta.Ami szerint 2100 kaloria korul.
2022. dec. 9. 14:02
 3/3 anonim válasza:
zöld jumbo mellé mit ajánlotok mondjuk attack bcca expresz glutamin taurin mik lennének jumbo mellé jok hogy nagyon hatásos legyen nagyon hizzak sok tömeg jöjjön fel nagyon vékony vagyok
2022. dec. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!