Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő étrendnek megfelelő?

Tömegnövelő étrendnek megfelelő?

Figyelt kérdés

17/F 64kg


Reggeli: 4 tojás-rántotta, zöldséggel, joghurt


11:00: 15dkg csirkemell, 200g főtt krumpli, zöldséggel


Ebéd: Sulis kaja


17:00: 11:00oras kaja


21:00: 150g túró


Reggel szedek Biotech-es vitamint és edzés után tömegnövelő turmix

Azt irtak hogy a rizs lenne a legjobb, de egyszeruen nem szeretem a rizset es nem tudok annyit enni belole. A krumpli is jo velemenyek szerint csak ketszer tobb kell belole de ebbol az a mennyiseg siman lemegy



2016. jan. 20. 16:38
 1/7 Szintis Zoli ***** válasza:

Jó a krumpli is, bár annak nagyobb az inzulinválasza, mint a rizsnek.

A te korodban ez még kb. lényegtelen, főleg, hogy zöldséget is eszel mellé, de akkor sem kéne erre alapozni az CH bevitelt. Legyen fele rizs, fele krumpli.

2016. jan. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
Krumpliból négyszer annyi kell, mert 100g-ban van 20g ch, rizsben meg 78g körül. Szerintem ez kevés lesz amit írtál, de majd meglátod és növeled, ha nem jön a tömeg. Meg nem tudjuk mi a sulis kaja, az lehet bármi.:)
2016. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát 70 kilóra felmehetsz ezzel, de onnantól nem sok minden lesz. Sajnos sokat kell enni, hogy kinézz valahogy meg hogy egyáltalán elérj egy nagyobb súlyt a gyakorlatokban.
2016. jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nálad tömegnövelő? Ennyi ch nekem megy diétánál is :D Szerintem nagyon kevés lesz.
2016. jan. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kevés lesz. A fehérje elég lenne egy darabig de a CH tuti kevés.


A krumpliban 1/3 annyi ch van, mint a rizsben és a kalóriatartalma is sokkal alacsonyabb, tehát jóval többet kéne belőle enni.

2016. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor 70g rizs? A hét 4 napjan rizs 3 krumpli?
2016. jan. 20. 20:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Akár. De akár keverheted is őket, úgy könnyebben csúszik. A rizs magában elég száraz, krumplival könnyebb megenni.
2016. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!