Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől van ez a fura görcsölés...

Mitől van ez a fura görcsölés a gyomrom körül? Mintha görcsölne a gyomrom.

Figyelt kérdés

köldökömtők kicsit feljebb, kicsit mintha jobb és bal felé menne a görcsölés. Nem annyira borzasztó, de nagyon kellemetlen. Le kell ülnöm, ha rámjön, ha összegörnyegek, akkor enyhül. Pár másodpercig tart. Tegnap kezdődött. Nem ettem semmi olyat, amit eddig nem ettem volna...Anyu azt mondta, igyak mentateát. Ittam, ez most rendesen megdolgoztat, böfögök tőle, de akkor is jönnek elő görcsök. Ma már 2x is voltam nagyWC-n, de a görcsölés mintha ingerelné a wc-re menést. Étvágyam van, nincs hányingerem. Mitől lehet ez? Mit tudok csinálni? Holnap meg kellene jönnie a menszeszemnek, lehetséges, hogy attól? Válaszokat köszönöm

20/L


2010. okt. 3. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem ettél véletlenül egy kicsit több tej és tojás terméket, mint egyébként? Az én leánykám pont ilyen panaszokkal küzd és ő diagnosztizált tejfehérje allergiás. HA valóban van esélye ennek, akkor ajánlanám először is egy teljesen tejmentes diétát (semmi olyan amiben tej, illetve tejszármazék van, még szalámik és párizsik sem), mondjuk úgy 2 hétig, aztán ha megszűnnek a panaszok és eltelik a 2 hét, akkor két három napig újra mindent fogyasztani és ha újra előjönnek, akkor irány a háziorvos beutalóért, majd a gastroenterológus vizsgálatért.


Ha nem ez a gond, akkor csak elrontottad a gyomrod, vagy nincs más tippem, de járj utánna.

2010. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

meg fogom ezt próbálni. Remélem hogy nem tejallergia lesz, mert én kakaó meg sajt nélkül meghalok ha eltiltanak tőle :S Öcsém is 6-8 évesen tejérzékeny volt, pontosabban lachtozérzékeny, de kinőtte szerencsére. Én meg most már 2. hete szenveden influenzában, arra is gondoltam, hogy az miatt rendetlenkedik a gyomrom. Fősuli miatt még dokihoz sem nagyon tudok elmenni, igazából nem tud rendesen ágynak dönteni az influenza, igy lábon hordom:S Anyu szerint már az influenza miatt van ez a gyomrommal, ugyhogy szerdán szabadnapon van ugyhogy anyu már ,,megparancsolta,, hogy megyek dokihoz. Szóval nincs kibúvóm :S Akkor elpanaszkodom a dokinak a gyomorfájdalmamat is, de remélem semmi komoly nem lesz.

Köszönöm a választ

2010. okt. 4. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!