Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért fogytam? Anorexiából...

Miért fogytam? Anorexiából gyogyulok

Figyelt kérdés

Több mint egy hete eszek rendesen, napi 1800-2500 kalóriát. Viszont ma és tegnap csak 1700at ettem mert nem volt nagy étvágyam, mivel megfáztam és nem érzek ízeket és szagokat, így hát az evés se túl élvezetes. A helyzet hogy tegnapelőtt 48.6 kiló voltam pontosan és ma már megint csak 46.6!!!

Szeretnék végre elkezdeni sportolni viszont az orvosom azt mondta hogy ahhoz minimum 55 kiló kell legyek

Egyébként amióta eszek, nagyon begyorsult az anyagcserém, minden nap wczek, van hogy naponta 2szer is, nem csak 1szer

174 cm vagyok, és szeretnék végre normális súlyban lenni, de így kicsit nehéz elérni


2023. jan. 28. 01:01
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Ezt most furcsa hallani, de néha ingadozik ennyit az enber súlya.


WC-zés után, evés előtt, reggel méred magad, pont ugyannyi ruhában? Ha ezek mind megvannak, akkor is változhat ennyit 1-2kg víz vagy kaja vagy bármi megragadhat benned.


+ az anorexia után nagyon furcsán, sokféle unortodox működése előjöhet az anyagcserédnek.


Sok szerencsét a továbbiakban is!

2023. jan. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél új mérleget
2023. jan. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
Próbálj meg folyadékokból bevinni minél több kalóriát, ha végképp nem megy a hízás másképp. Gyümölcslevek, tej stb.
2023. jan. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy töröltettétek ennek a h0lyének a válaszait, én nem jelentettem mert hagytam, de köszi nektek tényleg!☺️
2023. jan. 28. 07:54
 5/9 A kérdező kommentje:
#1, egyébként ruha nélkül szoktam magam mérni mindig, és reggel ébredés után 2-3 órával
2023. jan. 28. 07:54
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Mert 1800 kalória lószr, azért.
2023. jan. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

És nem a mérleg rossz, nem rettenetesen keveset eszel.


Én normális súlyon eszek ennyit, neked minimum 2,5x ennyi kéne.

2023. jan. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
"Gyógyuló anorexiaskent" a rendes kaloriabevitel 3000 kcal-nál kezdődik. Onnantól tényleg novekedne a súlyod de annyit úgyse fogsz bevinni mert még mindig aggaszt a külsőd
2023. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%
Dehogy akarsz te meggyogyulni max a fogyasban tartasz szünetet
2023. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!