Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízáshoz tudtok tanácsokat az...

Hízáshoz tudtok tanácsokat az edzésen kívül? :) kicsit hosszú lesz

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok. Kb 4 éve 60-65kg voltam, azóta a maximum 50kg 177cm-hez.

Próbáltam már bioteches széndhidrátot, csináltam hízókúrát, ajánlották a nutridrinket, az sem segített. Pajzsmirigy problémám nincs.

Az edzést azért írtam, mert heti 6 nap dolgozom min. 13 órát vendéglátásban, őszintén időm, energiám nincs rá. Tudom, hogy a genetikám ilyen, de a normál súlyom mindig megvolt a magasságomhoz.

Egyébként kicsit fura, hogy 1 éve minden nap 50kg vagyok napszaktól független, eddig legalább mozgott 48-52 között.


2023. jan. 28. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában a polyvitaplex 8-at szokták ajánlani, mivel növeli az étvágyat.

[link]


Valamint a Peritol tbl-t vagy szirupot szokták még javasolni, de figyelembe véve a használati utasítást, inkább a fentebb említett Polyvitaplex 8 előnyösebb.

[link]

2023. jan. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha eszel nagyjából normálisan, és ezt a súlyt tartod, akkor ez a számodra normális súly. Próbáld meg inkább élvezni ezeket az előnyöket.
2023. jan. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezz meg egy dietetikust is erről.
2023. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy napi 6-7x eszem rendes adagokat. Az étvágyammal nincs gond. De utána nézek mert az évek alatt egyszer sem hallottam a polyvitaplexről, hátha :)

2.válaszoló: Előnyei sajnos nincsenek ennek, kislányos a testem 25 éves létemre, gyenge vagyok tőle és 50kg alatt a mellkasom is fáj :/

2023. jan. 28. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!