Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most emiatt alkoholista vagyok?

Most emiatt alkoholista vagyok?

Figyelt kérdés
Minden reggel teszek a kávémba egy kevés rumot, viszont azonkívül egyáltalán nem iszok egy kortyot se. Sőt még az alkohol szagát se bírom. Viszont a barátom szerint ez nem egészséges és kialakulhat nálam az alkoholizmus.

2023. márc. 12. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha így marad, akkor nem.
2023. márc. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Aki minden napjat rummal kezdi, ott nala valami nem kerek.

Amugy alkoholizmus az is, ha rendszeresen iszol keveset. Meg az is; ha sokat.

Nalad a keves mar most megvan, mi lesz itt meg kesobb.

2023. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg fura minden napot alkohollal kezdeni. Ez alkoholista szokás.
2023. márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem egyáltalán nem. Jogilag persze meg lehet magyarázni oké én minden este iszok egy pohár tejet akkor tejfüggő vagyok, igen.


Így szereted, ha épp nem okoz gondot mert vezetni kéne rögtön utána vagy ilyesmi, tök rendben van szerintem.

2023. márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%

Hatalmas alkoholista szokàs nagyon szègyelld magadat! 😆😆😆😆😆😆

Kevèske rum egy kb 2 decis kàvàba aminek alkoholtartalma ìgy kb 2% lesz!!!


Hàt èn most azonnal elàsnàm magamat! 😆😂😂😂😁😁😁😀😀😊😊😅

2023. márc. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Baileyst rakok bele az nagyon gyenge ital, de abból is egy mokkáskanálnyit. Azon kívül semmilyen alkoholt nem fogyasztok, mert mint írtam a szagától is rosszul vagyok. Sört se iszok még alkoholmenteset se, mert annak se bírom még a szagát se.
2023. márc. 12. 21:00
 7/16 anonim ***** válasza:
42%

Huh akkor elvonò! 😆😅😂😁😀😊☺

Elkèpesztő ès tudod hogy Isten előtt is meg kell felelned mint alkoholistakènt is? 😆

Baileys!

Nagyon dùrva!

Ès mèg kàvèba teszi....

Te jò èg ha mèg magàban innàd....

Nem bìrok èn ennyi izgalmat egy napra! 😆😂😁😅😀😊

2023. márc. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

7-es, fejezd mar be. Lehet itt gunyolodni, de a legtobb alkoholista se ugy kezdte, hogy azonnal lecsuszott neki napi 1 liter bor.

Es a kerdezo csak utolag helyesbitett, hogy mennyit is tesz bele. Nyilvan ebbe belehalni nem fog.



De amugy ennek akkor igy mi is az ertelme? Ketlem, hogy egy jo kaveban erezni lehetne egy mokkaskanalnyi!!! pia izet...😂

Most akkor ezt talaltad ki inkabb utolag, hogy ne tunj annyira gazosnak kerdezo?Vagy ez tenyleg igy van? Ha igy van, akkor erdekelne tenyleg a lenyege, mert nem ertem.

2023. márc. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem találtam ki, ez tényleg így van, nem lehet érezni a pia ízét, csak annyit hogy édes. Régen rumaronával ittam, aztán rákaptam a Baileysre, a barátom fújja, hogy ez egészségtelen, ő amúgyis nagyon egészségmániás, de szerintem túltolja ezt, és igazából kíváncsi voltam kívülállók véleményére. Bár szerintem ez teljesen normális, és úgy gondolom hogy elfér az a csepp Baileys a kávéba.
2023. márc. 12. 21:34
 10/16 anonim ***** válasza:

De akkor miert nem teszel bele egy kis cukrot? Nem ertem, tenyleg 🤣

De mindegy, te dolgod.

2023. márc. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!