Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha hízni szeretnék de nem...

Ha hízni szeretnék de nem sportolok akkor van értelme fehérjeport fogyasztani?

Figyelt kérdés

Jelenleg alultápláltnak számítok és most elkezdtem többet enni. Kinéztem egy beef proteines fehérjeport, de nem igazán értem ezeknek a működését.

Van értelme pluszban ilyesmit fogyasztanom? Ez olyan mintha plusz ételt vinnék be?

Köszönöm a válaszaitokat



2023. ápr. 9. 16:55
 1/7 Metionin ***** válasza:
Ha nem izomépítésre kell a fehérje, akkor nincs sok értelme. A túlzott, fel nem használt fehérjebevitel is káros. Nem tudom, miért és mióta vagy alultáplált de a hirtelen sok kalória bevitele is meg tudja viselni a szervezetet. Lassanként egyre többet fogsz tudni majd enni.
2023. ápr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem de úgy se jó, ha mondjuk napi egyet iszok csak? Mintha egy adag csirkemellet megennék mondjuk minden nap. Vagy ez nem olyan? Tényleg tök hülye vagyok ehhez sajnos.
2023. ápr. 9. 17:38
 3/7 Metionin ***** válasza:
Ezt orvossal lenne jó inkább megbeszélni. Én baleset után fogytam le nagyon, izmot vesztettem, ezért kellett fehérjét innom. De rendszeres kimerítő gyógytorna járt mellé, szóval tényleg az izmok visszaépítése miatt kellett.
2023. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Nutricia nutridrink max! 300ml/palack és 720 kalória!

Van benne bőven szénhidrát meg fehérje is, érdemes kipróbàlni!

2023. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
4. Az tényleg jó, azt is ittam anno.
2023. ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak kíváncsiságból, milyen magas vagy és hány kiló, illetve mennyi idős?

#4 voltam.

2023. ápr. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Fúj köszi nem, már ittam olyat és nem szerettem. Tejes dolgokat amúgy sem fogyaszthatok.

46kg vagyok és 170cm és lány. Sajnos nincs nagy étvágyam és el szoktam felejteniu enni, de most nagyon figyelek erre.

Bármi egyéb ötlet amit beiktathatnék? Minden nap iszom egy zabos banánturmixot szóval ebbe kevernék valamit még pluszba.

Lehet rossz kategóriában tettem fel a kérdésem...

2023. ápr. 10. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!