Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Regenor alatt lehet fogyasztan...

TankoMariaErzsebet kérdése:

Regenor alatt lehet fogyasztani pattogatott sós popcornt?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a regenor kúrát és csak az írjon aki tényleg a regenor táplálkozás mellett áll és tudja milyen.

Nem vagyok teljesen tisztába mit lehet enni és mit nem

A tejtermékeket nem fogyasztom, alkoholt nem iszok, olajos dolgokat e s magvakat nem eszek, sor cukrot sem át valtoztam erititre. A pattogatott kukorica nagy bűn lenne ha fogyasztanam? Teljesen az édességrol le mondtam de néha elkap a vagy hogy nassoljak valamit és a popcornt azt szeretem. Lehet fogyasztani vagy inakbb álljak ellene ? Megyünk kocsma túrára a szak társaimmal alkoholt nem innek de arulnak popcornt erezzem hol magam a víz fogyasztása mellett? Nos lehet enni ?



2023. máj. 3. 16:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
19%
Én legalább nem járatok le más termékeket, anélkül, hogy meggyőződnék arról, hogy bóvli-e. Nem tartom etikusnak, hogy más termék lejáratásával próbál a saját termékeinek piacot csinálni valaki.
2023. máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
50%

Ez nem lejáratás.

Tény, hogy hatása önmagában nincs.

Nem kell ehhez egyetem...

2023. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
24%

Szerinted tény. Más szerint meg nem tény.

De lényegtelen is...

A kalóriaszámolgatásról szerintem már minden élő ember hallott már. Nyilván, aki le akar fogyni, az először azt fogja kipróbálni. Akinek valami más baja van, az meg elmegy az orvoshoz és követni fogja a tanácsait. Mindenki így kezdi.


Aztán, ha ezeknek valamiért mégsem lesz meg a kívánt hatása, akkor nekiállhat kipróbálni más, alternatív módszereket is.

Láttunk már elég sok embert belebukni a kalóriaszámolásba is, másba is, visszahízást meg még többet. Az éhség nagy úr.


Akinél ez nem működik, az kipróbálhatja a Regenort is. Ha -állításotok szerint- nincs semmi hatása, akkor ártani biztosan nem fog.

Csak ne úgy csináljátok, mint a kérdező, hanem vegyétek komolyan a tanácsadó segítségét.

2023. máj. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Tanácsadó, mi?

xD

Tukmáló inkább! :D

Pont annyira hatásos, mint a mydailychoise kamu üzemanyag fogyasztást csökkentő adaléka, ami mellé még adnak egy "vezetési tanácsot", amit betartva önmagában fogyasztáscsökkenést lehet elérni, de ezt az adaléknak tulajdonítanak...

2023. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!