Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyáshoz segítség?

Fogyáshoz segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg 16 éves vagyok, és azzal fordulok Hozzátok, hogy nyár végéig le szeretnék fogyni, mivel túlsúlyos embernek tartom magamat.

Tudtok ebben segíteni?

Köszönöm!



2023. máj. 5. 21:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Leves diétázom. Szépen fogyok, eddig semmi gond. Zöldség és gyümölcslevesek. Néha egy kis rágcsa a fogaknak.
2023. máj. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 hosszúhajú ***** válasza:

az 1000 kalória annyira kevés, hogy bent fekvéses kórházban alkalmazzák. még a durva 2 hetes fehérjediéta is 1200. küldök három linket amiben kiszámolhatod mennyi kalóriát kell bevinned hogy fogyj, és mi a normál a számodra.

[link]



[link]



[link]

2023. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
0%
Nem kell kalória kalkulátor,sem káposzta meg zöldségek,ne edd meg az állatok elől. 3 hét alatt 15-20kg-ot is leadhatsz. Kell valami,amitől nem vagy éhes és az üres gyomor érzést is elnyomja teljesen. A nap végén összedobsz gyors egy 4-5 kanálra való levest,csak hogy a következő nap se ülj le az asztalhoz. Ez mellett hogy nem eszel semmit és totál nem is kívánod még is tele vagy energiával. Szóval nem nyugisan otthon pihengetni fogsz,egész nap csinálhatod amihez kedved van,csak aludni nem szabad elfelejteni. Garantálom,10kg-ot ledobsz már 2 héten belül. Én tudom mi ez a valami,ha érdekel,üzenetben privátban.
2023. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13, ne itt szórd a baromságaidat, egyik mondatod retardáltabb mint a másik. Azt se tudod mit beszélsz, senkit se érdekelsz privátban sem ;)
2023. máj. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!