Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyáshoz alkalmazások segítsé...

Fogyáshoz alkalmazások segítségnek?

Figyelt kérdés
Egy olyan alkalmazás érdekelne ami mondjuk minden napra ad 1 óra edzést. Diktál, mutatja hogy mit csinálj. Próbáltam a lose weight alkalmazást, de ez elég gagyinak tűnik nem igazán tetszik. Tudtok ajánlani ilyen alkalmazást? Ja valamint kalóriaszámlálós alkalmazás is jól jönne. Itt is keresgéltem. De én nem azt szeretném hogy a súlyomat méregesse hanem simán fel tudjam jegyezni mondjuk hogy mit ettem és mennyit és kiírja hogy eddig hány kcal-nál tartok. Ilyet ismer valaki? Köszönök szépen minden választ. :)
2017. máj. 31. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Kaloriabazis.hu,

Edzőset sose használtam, mert úgy is te érzed melyik gyakorlat hogy válik be, melyiket érzed hatásosnak. Az elején nézz youtube videókat és kövesd a gyakorlatot, aztán késöbb írj saját edzéstervet

2017. máj. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!