Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyáshoz segítség?

Fogyáshoz segítség?

Figyelt kérdés
Az elmúlt évben felszedtem magamra némi többlet súlyt és ezt szeretném leadni. 166cm vagyok és 61kg szóval inkább az öszképpel van a baj. Körte alakom van ezért fölül vékony,s/36-os méret vagyok lent viszont L/40-es. Szeretnék nyárra egy, vagy még jobb lenne ha kettő nadrág méretet fogyni. Hetente háromszor tudok eljárni csoportos alakformáló órára plusz utána még fél óra elipszis tréneren. Cukros dolgoktól teljesen meg akarok válni (nagyon édesszájú vagyok sajna) és kevés pékárút eszem. Ebédelni suliban ebédelek szóval az elég fix. Van valami ötletetek amivel még tudnám segíteni a fogyást? Nagyon szeretnék változtatni azon ahogy kinézek mert lassan már ott tartok hogy nyáron nem megyek strandra :/

2018. febr. 11. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Napi 5x egyél és érdemes a Kalóriabázis-ban számolni legalább kezdetben a kalóriákat.
2018. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igyál sok vizet és próbálkozz súlyzós edzéssel,a futás se lenne rosz.Én fogytam valamennyit de úgy,hogy nem nagyon ettem.Nem ajánlom.

15/L

173CM

65 KG :/

2018. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!