Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem követett edzéstervért...

Nem követett edzéstervért követelhet valaki kötbért?

Figyelt kérdés

Anyukám belefutott facebookon egy személyi edzőbe, aki összeállított neki egy edzéstervet étrenddel és aláíratott vele egy szerződést. Aláírta és visszaküldte.

A probléma abból fakad, hogy ebben a szerződésben elméletileg volt egy olyan záradék, hogy ha nem tartja a tervet és posztol róla azt az edző kikötbérezi, 182.000 ft-ról van szó, amiről készült számla is.


Van esetleg valakinek ilyen tapasztalata, tehet ilyet egy edző


2023. máj. 30. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

hat ez igy keves info hogy fix-en megmondjuk jogos e. Hivatalos edzo? Rendes szerzodes volt?

Lehet be kene ide masolni azokat a szovegreszeket ahol ez all..

2023. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aláírta és visszaküldte. Vszeg csalás áldozata lett, de ha ennyi esze van...
2023. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

es hogyan akarja behajtani a csalo? milyen jog alapon...elso vagyok ezert kerdeztem mennyire hitales formaban van irva az a szerzodes


irhatok enis egy papirt.

alairatom veled es kerem a penzt. ez nem igy mukodik

2023. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Két tanúval aláíratott szerződést küldött vissza, amiben benne van h elfogadja az Aszf-et. Viszont az olyanokat tartalamaz h kotelezo facebook-ra kiposztolnia a ,,teste valtozasait”.

Tudom hogy akinek ennyi esze van igy jart, de rengeteg embernek az alakulasat posztolgatja tovabb. Ha massal is igy elszorakkzik akkor azert egy feljelentest megerne, nem?

Elkeseredett beteg embereket etet be ez a hulye…

2023. jún. 6. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!