Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha valaki glutén vagy laktózér...

Ha valaki glutén vagy laktózérzékeny, és olyant eszik, kb mennyi idő telik el,hogy WC-re fusson?

Figyelt kérdés
Most fogom kivizsgáltatni magam, mert sosem gondoltam rá!Folyton puffadtam (de kegyetlenül), morgott a hasam, valamint a karomon kiütések jelentek meg étkezések után. Nem gondoltam érzékenységre, mert azt hittem, hogy az szinte, azonnali hasmenéssel jár. Aztán egy ismerősöm mondta, hogy a hasmenés attól is függ, hogy milyen gyors az anyagcsere, mert ő laktózérzékeny, de nem egyből hajtja meg. Bele is gondoltam, hogy nekem is csak pár óra elteltével kellett futnom. Ki hogy van vele?
2023. júl. 16. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más. Van olyan, aki két perc múlva megy a wc-re és talán mentőt is kell hívni hozzá, más meg csak sokat fingik.
2023. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
Nekem fél-1 óra (laktóz).
2023. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb 3 óra múlva. Laktózérzékenységem van. / a kaukázusi kefirrel nincs problémám, viszont a tejre valahogy rá se bírok nézni./
2023. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Kb. 1-1,5 óra mindkettő esetében, csak míg a laktóztól a hasam megy és ennyi, a gluténtól hányok és még másnap is rhadtul fáj - vagy ha pechem van megy is.
2023. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2023. júl. 18. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!