Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Minden nap munka közben...

Minden nap munka közben ásványvizet hagyok a klímás helyiségben, napfény se nagyon éri, max 5 üvegen keresztül egy kevés, és ma módszer ízű volt. Milyen ízű a poshadt/buggyant víz?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen történt, azt hittem abalaktiszító lett bele öntve, mert nem távol tőle abalaktisztitoló volt mellette, pedig nem szokott ott lenni, bementem a rendőrségre hogy valaki bele rakta, rendőr megszagolta ugyanezt mondta, beküldtek ügyeletre, orvosnak mondtam ebből a vízből ittam és rosszul vagyok, megszagolta, azt mondta valami mosogatószer lehet benne, holott nem mondtam neki semmit ezzel kapcsolatban, szóval számomra egyértelmű hogy bele rakták, de citromos clin abalaktisztító ízű és szagú az állott víz? 21 fokban napfény mondom több üvegen keresztül érhette de az se sok.

2023. júl. 17. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Sosem kóstoltam módszert. Annak nem tudom milyen az íze.

Egy kis csíny-szívatás miatt meg én nem szaladnék a rendőrségre.

2023. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor egyértelmű, hogy valaki beleöntötte. Ha valaki ilyet csinál és nem szándékosan akar megmérgezni, akkor ráírja mi van benne, ha nem, akkor ez büntetőjog. De a sztorinak mi a folytatása, elmentél a rendőrségre, ők is megszagolták, stb., és?
2023. júl. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!