Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy álljam meg, hogy ne...

Hogy álljam meg, hogy ne egyem túl magam?

Figyelt kérdés

December előtt teljesen jól ment a kalória deficites fogyózásom 2 hónap alatt leadtam 8kilot tök jól tartottam magam a kalóriákhoz majd decemberben elengedtek magamat hogy csak karácsonyra,hát nem, azóta se tudom betartani a kaloriát,mindig túl eszem magamat,pedig nagyon szeretném újra betartani a kaloria deficitet és sajnos azóta 9kilot vissza is szedtem

Hogy tudnám újra beállítani erre az agyamat úgymond?



2023. júl. 25. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Igyál közben.
2023. júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Viselkedj úgy, mint egy felnőtt, aki képes arra, hogy kontrollálja a cselekedeteit és a döntéseit. Egy felnőtt embertől legyen már elvárható, hogy nem okoz neki komoly problémát nem túlzabálni magát. Nem az oviban vagy.
2023. júl. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
2 hónap alatt 8 kiló az túl sok. Az ilyen diétát nehéz tartani. Próbáld meg az intermittent fastingot, ha jól csinálod kalóriadeficitben is leszel. Eközben napi 1x úgy telezabálhatod magad, ahogy bírod.
2023. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akarattal el lehet érni!
2023. júl. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Kalóriadeficitben voltál. Oké. De mennyi deficittel?

Én azt javaslom, hogy ne vonj meg magadtól semmilyen ételt. Találd meg az egyensúlyt. Tudatosítsd magadban az étel szerepét az életedben.

2023. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Heti egy kiló fpgyás teljesen jó, de te nyilván éhezéssel érted el, azért eszel most mindent is.
2023. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem éheztem egyébként 1800kcal-t tartottam de volt hogy túl léptem

Nem éreztem akkor éhesnek magam

2023. júl. 26. 17:57
 8/8 A kérdező kommentje:
De sajnos imádok enni főleg édességet ..
2023. júl. 26. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!