Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék gyorsan meghízni?

Hogyan tudnék gyorsan meghízni?

Figyelt kérdés
15éves lány vagyok,és 46 kg.Szerintem elég sovány vagyok,és már mások is mondták ezt.Az a gond,hogy gyorsan fogyok de nehezebben hízok(tudom,ezt minden túlsúlyos nő megirigyelheti:),de én azt szertném,hogyha meghíznék.Milyen táplálkozási tanácsokat tudnátok adni erre?Miket kell ennem a gyors hízás érdekében?(persze ezt később átalakitom izommá).Kérlek segítsetek!
2009. jan. 1. 14:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

(kérdező, ne haragudj, ez most már érdekel)


Tigi, szerinted lehet valami köze a rendszertelen menstruációnak (konkrétan 21 éves koromig, azután kezdtem bogyót szedni, ilyenek voltak, hogy 2 hete jött meg, vagy majdnem 1 teljes hónapig véreztem, és nem állt be magától 11 éves korom óta, amikor először jött meg) ahhoz, hogy fogamzásgátló előtt nem tudtam megtartani a súlyomat, mindig a normál határ alatt voltam, bogyóval meg végre sikerült egy normál nőies, bár így se duci, de legalább elfogadható és nem csontkollekció alkatot elérnem? Szóval lehet az, hogy a menstruációm bekavart a testalkatomba is?

2009. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Vagy legalábbis jelzett valamit ez a rendszertelenség?
2009. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat,de én nem szeretnék fogit szedni...
2009. jan. 2. 18:11
 14/16 A kérdező kommentje:
Hja és amugy 163 cm vagyok...
2009. jan. 2. 18:11
 15/16 anonim válasza:
Én is ezzel a problémával álltam szemben sokáig, engem is folyton piszkáltak hogy milyen vékony vagyok egyek már többet, de amikor ránéztem a kajára csomószor inkább hányinger fogott el mint éhség, hiába is ettem akármennyit egy deka nem jött fel rám. Már ott tartottam hogy 21 évesen a 160 cm-m mellé voltam 40 kg amikor elmentem a dokihoz h valamit kellene csinálni mert ez nagyon nem jó így. Kiderült h sok a gyomorsavam és az miatt nem jön össze a dolog. Felírta gyomromra is gyógyszertmeg étvágyra a Peritol nevű bogyót. Két hét alatt híztam tőle 8 kg-t.Féltem hogy ha abbahagyom lefogyok de csak egy-két kiló ment le viszont most vagyok 22 évesen 48 és ez már sokkal jobb :)
2009. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
De igenis vészes.. Én tudom énis 15 vagyok 46 kiloval és mindenkitől azt halgatom: de sovány vagy.. Nem tul jo érzés mivel ők azt hiszik, hogy saját akaratomból vagyok ilyen, pedig énis hízni akarok. Amugy nekem mindneki a mézes tejet javasolja szerrintem próbáld ki:)
2010. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!