Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális,hogy ha éhes vagyok...

Normális,hogy ha éhes vagyok leizzadok és fáj a fejem? Vagy cukorbetegségre utal? Többi lent

Figyelt kérdés
Éhgyomri vércukrom 4-4,6között van. Reggel pl ha felkelek 6kor megiszom a kávém,de pl munkába csak 9kor jut időm reggelizni,már érzem,hogy kezdek izzadni. Ha jól lakok kipróbáltam evés után 1-2 órán belül felugrik 6,7körülire a cukrom,majd egy órán belül le 5re. Családba nagymamám inzulinos cukorbeteg. Csak érdekelne,hogy más is tapasztal hasonlókat ha éhes? Ha nem tudok pl időben enni,ingerlékeny vagyok,fejem fáj,izzadok. Mást nem tapasztaltam.
2023. szept. 10. 13:15
 1/2 Mojjo ***** válasza:
Teljesen jó a cukrod, nemhogy cukorbetegségre de még inzulin rezisztenciára sem utal. Az éhség közbeni izzadás, fejfájás amúgy sem cukorbetegség tünetek.
2023. szept. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Med_fet_ati ***** válasza:
Itt az időbeosztásban látok hibát, reggel én a helyedben mindenképp ennék pár falatot.
2023. szept. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!