Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 20 éves vagyok, és 130 kg....

20 éves vagyok, és 130 kg. 180 cm magas, és 70 kg izom van rajtam.diétázok, és ma 1000 kalóriát vittem be, 6 után nem ettem. Futottam 3 kmt ma is, és tegnap is. Hosszútávon mennyi kalóriát kell bevinnem, hogy megmaradjanak az izmaim, és fogyjak?

Figyelt kérdés

nov. 6. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Umm alkalmazással
nov. 6. 19:33
 3/10 anonim ***** válasza:

1800-2000kcal-t De mellette nem árt ha edzel is, az is segít megtartani az izmokat.

Plusz ilyen diéta mellett ajánlott lehet protein port használnod étrend kiegészítőnek.


Legalább 80, de inkább 100-120gramm fehérjét vigyél be naponta proteinnel és kajával együttvéve.

nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Őszintén max 800calt, hatalmas darab vagy ennyi idősen főleg brutális ez a súly.
nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha havi 2 kilót leadsz és erősítesz is, akkor nem fogsz izmot veszteni. A nagyon gyors fogyásokkal vesztünk izmot is. Légy türelmes.
nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Erős kétségeim vannak, hogy a 130 kilóból neked 70 kiló az izom. Még akkor sem szokott a teljes tömeg fele meglenni, ha nem egy erősen elhízott emberről beszélünk, nemhogy így.
nov. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az okos mérleg írta ezt fateréknál
nov. 8. 13:35
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Nem kell mindent elhinni amit ezek a kínai vackok kiírnak...
nov. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokszor a zsírmentes testtömeget írja ki, és tényleg van mérleg, ahol ezt mus nak jelöli. A logikája számomra is ismeretlen.
nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már leadtam 5 kgt, szimplán azzal, hogy újra sokat sportoltam, és keveset eszek. De nem éhezek. Azért tudok ilyen gyorsan fogyni, mert a szervezetem megszokta a sportot, és rövid időn belül híztam, így könnyebb leadni. már 12 évesen 2 órán belül futottam le a félmaratonit. Ma is futottam, ha így folytatom, és továbbra se cigizek, egy év múlva újra lefuthatom a 21 kmt.
nov. 12. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!