Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 18 éves lány vagyok és hízni...

18 éves lány vagyok és hízni szeretnék de nem megy, nincs étvágyam, valami tipp?? Miket egyek stb.?

Figyelt kérdés

nov. 12. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel az orvosod, az étvágytalanság nem okés.
nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Kövér szeretnél lenni, vagy soványról átlagosra szeretnél hízni?
nov. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Hogy kell elkapni az étvágytalanságot?
nov. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező , nagyon vékony vagy és azért szeretnél hízni vagy hogy legyen rajtad felesleg is ?
nov. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon vékony vagyok és azért.
nov. 14. 19:51
 6/12 anonim ***** válasza:
#4 vagyok és eddig hogyan haladsz vele ? , miket próbáltál ki ?
nov. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 johny85 ***** válasza:
tömegnövelő edzés,vitamin,ha vékony vagy jobb mitha kövér lennél ,gyurjál rá oszt sport lédi leszel.
nov. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 csokisreka válasza:
Hízni kb bármitől tudsz, csak eleget kell enni, érdemes azért egészségesen. Szerintem is érdemes orvosnál kivizsgálni az okát az étvágytalanságnak. Legalább egy vérvétel. Például vashiány is okozhat étvágytalanságot és azt lehet könnyen pótolni kúraszeriűen vaspótóval. Vagy depresszió is okozhat étvágytalanságot. Vagy B vitamin hiány is. Amúgy egyik ismerősöm hajhullásra szedett Biotinos (B vitamin egy formája) étrendkiegészítőt és attól nagyon megjött az étvágya, persze lehet, hogy neked nem pont ez hiányzik, ezért érdemes előre kideríteni az okokat.
nov. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy allergiateszt szerintem mindenkinek javasolt, nehogy olyat egyen, amit nem fogad el a szervezete.

20 évesen én is nagyon sovány voltam, amikor munkába álltam a radiátor üzemben. Dolgozott ott egy nálam sokkal soványabb fiú. Szorgalmasan tette a dolgát őrült zajban, de jókedvűen. Elkerültem onnan, és csak egy évtizeddel később láttam újra, messziről. Gyomor, vagy epebaja lehetett, de azért szeretettel istápolta a családját.

nov. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Rendszermérnök válasza:

Szia! A vitaminok alapvetően jó ötlet.


Grapefruit-ot egyél, reggel. Egy felet szoktam, és a másik fele hűtés nélkül is eláll napokig, jó egy másik reggelre. Nyáron ribizlit, ha van kertetek, szintén reggel. (Arany árban szokták adni, mert kényes a növény, és sziszifuszi leszedni is.)

nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!