Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Aki 1200as kalória deficitben...

Aki 1200as kalória deficitben van/volt, az mennyi idő alatt, mennyit fogyott ?

Figyelt kérdés

nov. 18. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
miért ehezteted magad?
nov. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
800kcal/nap az is leginkább fehérjével, heti 2,5 kilót fogytam
nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1 Nem éheztetem magam.Teljes tápértékű ételeket eszek, odafigyelek a minél több fehérjére , ill. zöldségre. Egyszerűen csak olyan kajakat veszek/készítek, amiknek alacsony a kaloriaértéke, de attól még laktatóak.
nov. 18. 22:07
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Hiába laltatóak, ha a BMR értéked alatt eszel, az éhezteti a testet és nagyon egészségtelen. Akkor is ha te nem érzed magadat éhesnek
nov. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

Nem éhezteted magad, ááááh :D - 1200 kcal egy 3-4 éves gyerek napi adagja, nem egy felnőtt emberé.


Aztán majd csodálkozol, amikor x hónap múlva mindent is felzabálsz, mert úgy kiéheztetted a szervezeted.

Hogy az agyad hlye, egy dolog, a tested nem. Őt nem tudod becsapni.

nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltok hogy egy alacsony nőről van szó, aki nem is túl kövér, és nem sportol, ülőmunkát végez?! Nem mindenkinek kevés az 1200.
nov. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha van 20+ kiló súlyfelesleged, akkor OK, egyébként nem.
nov. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 továbbra sem azt kérdeztem senkitől, hogy mennyire ok-e. Az érdekel hogy aki már ezt csinálta , mennyit fogyott vele.
nov. 29. 18:25
 9/13 anonim ***** válasza:
6. vagyok, én átlagosan ettem ennyit, tehát volt hogy többet volt hogy kevesebbet. Nem sportoltam. 3.5 kg ment le egy hónap alatt.
dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Inkább az a kérdés, hogy a "diéta" befejezése után mennyi idő alatt szedett fel másfél-kétszer annyit, mint amennyit leadott vele!!!

Az emberi test nem hülye. Ha adsz neki, azonnal zsírként fogja tárolni, hogy legközelebb legyen tartaléka... Valami jojo effektusnak hívják az ilyen ökörséget.

dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!