Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen tömegnövelő a legjobb...

Milyen tömegnövelő a legjobb kezdőként?

Figyelt kérdés
16 vagyok, 175 cm és 58 kg. Kb 2 hete edzek, szeretnék mielőbb tömeget (akár zsírt is) magamra pakolni, viszont ezt nem tudom megoldani húsokból, csak "nyers" kajákból (Zab, túró stb), mivel a szüleim nem engedik, hogy süssek a konyhában, hagyjuk is.. Így kb 90 g fehérje jön össze kajákból, a maradék 30 g-ot porból gondoltam, de nem tudom, mit tegyek? Vegyek fehérjét és mellé dextrózt, vagy vegyek tömegnövelőport? És milyen márkát ajánlotok, ami jó ár-érték arányú?

nov. 19. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Azt a pénzt amit arra cukrozott szarra költenél mondjuk költhetnéd rizsre, bulgurra, krumplira, édesburgonyára, durumtésztára, mert ezektől fog feljönni a tömeg nem a portól. Nekem ne mond azt hogy 58 kilósan nem tudsz annyit zabálni hogy hízzál.


Meg mi az hogy nem engednek sütni? Ha nincs otthon senki és nincs kész étel a hűtőben akkor éhendöglesz? Jézusom ilyen elvetemült szülőket. Ahelyett hogy örülnének hogy a gyerekük magának csinál kaját.

nov. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

120g fehérje? De minek? Az már korrekt ha a zsírmentes tömeg x1.5g fehérje megvan. A kajával már bőven bőven megvagy. A por helyett meg vehetnél ételt is. A tészták nagyon jók mindenhogy elkészítve, én a pizzát sem vetettem meg, bár nem a legegészségesebb, de van benne kalória és fehérje is.

Másik kedvencem a mogyoró. Brutális mennyi kalória van benne. Szotyi, dió, mindegy, rengeteg anyag van benne, meglehet venni egy fél kilós zacskót és eszegetni.

A harmadik kedvencem a szendvics. 2 kenyér közé 100g sonka (vagy szalámi - abban jóval több a kalória és fehérje, csak azt annyira nem szeretem olyan töményen) - rá mehet rengeteg sajt, ebben is van sok fehérje és kalória.


Nekem ezek voltak a top kaják, amikből olyan sok sem kell, mert kalóriadúsak. Ha pedig nem voltam meg nap végén, ami gyakori volt, mert nem vagyok nagy étvágyú, beöntöttem a magokat, és kész.

nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!