Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdőként milyen fajta tömegnö...

Kezdőként milyen fajta tömegnövelőt szabad vennem?

Figyelt kérdés
15 éves, kezdő testépítő vagyok. Tömegnövelőt szeretnék használni, de nem tudom, hogy milyet kell \ szabad vennem. Előre is köszönöm a segítséget!

2013. máj. 30. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan,hogy melyiket szabad...


De kezdésnek pl.a Jumbo (sárga) mehet !

2013. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. máj. 30. 21:10
 3/5 tap bela ***** válasza:

A tömegnövelőnél is oda kell figyelni. Olyan tömegnövelőt vásároljál, ami whey alapú fehérjét tartalmaz. Ha whey -casein-egg keveréke az sem rossz. 100g porban minimum 30-35g fehérjét tartalmazzon. Ezenkívűl legyen benne minimum 5g creatin. No és persze a szénhidrát. Ez az alap tömegnövelő. 10.550Ft/4kg-os áron már megvásárolhatod az MHN gainert, amiben plusszban 2,5g taurint és adagonként 5g hozzáadott oldható rostot is tartalmaz inulin formájában, mellyel prebiotikus hatása van már napi egy adag elfogyasztása után.



Tehát egy nagyon jó és olcsó megoldás. Természetesen ennél vannak összetetettebb formulák, egészen az All-in-One kategóriáig.

2013. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tap bela ***** válasza:
Szénhidrát halmazt, tehát olyan ami meg lehet, hogy 6-7kg, de egy adag 250-300g és ebben van 50g protein a többi meg valamilyen szénhidrát azt személy szerint nagy ívben kerülném.
2013. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nagyon jól jött most nekem!!
2013. máj. 30. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!