Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdőként tömegnöveléshez a...

Kezdőként tömegnöveléshez a tömegnövelőpor/fehérjepor kettőst hogyan kell adagolni?

Figyelt kérdés
Teljesen meg vagyok kavarodva a témában, mert a sárga kapszulában valami olyasmit olvastam, hogy közvetlenül edzés után kell fehérje shake-t inni, mert akkor lép fel a fehérje és szénhidrát hiány és akkor több tápanyagot képes felvenni a test. De akkor a tömegnövelőt is ekkor kell inni, vagy azt minden étkezés mellé? Valaki elmagyarázhatná, hogy mit mikor kell szedni, mert totál KO az agyam. Olyat is olvastam valahol, hogy kezdő tömegnöveléshez nem ajánlott fehérje shake-t inni. De nem az építi az izmot? Ja és természetesen nádszál vékony vagyok, csak hogy ne legyen félreértés.

2016. okt. 11. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
sehogy
2016. okt. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Edzés után a legjobb időpont tömegnövelőt inni.

Fehérje meg bármikor mehet.

2016. okt. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sárga kapszula=vegyél sok sz*rt


szóval tömegnövelés=edzés+tömegnövelő ÉTREND, 2g fehérje,1g zsir és 4g szénhidrát testtömegkilónként, de amit irtam az cska a kezdés,ha nehezen hizol akkor zsir és szénhidrát menjen több, fehérje felesleges 2gnál több

szálkásitás=edzés+szálkásitó étrend, amit most nem irok le mert neked nem az kell:)

ui.:csinálj ICF5x5 programot

2016. okt. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!