Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyit lehet hízni 1 nap...

Mennyit lehet hízni 1 nap alatt? Mennyi kalória után hízunk?

Figyelt kérdés

Mai egésznapi kaja bevitelem

Reggeli 1 zsemle 1 szelet csirkemell sonkával és paprika

Tíz órai 2 db mandarin 4 darab teljes kiörlésű keksz

Ebéd 1 zsemle 1 szelet csirkemell sonkával és paprika

Uzsonna egy kevés fél zsíros túró kevés natúr joghurtal és granolával vacsora 1 zsemle és 3 db csirke falat nagyon félek a hízástól és annyira azt érzem mindig ha jól lakok, hogy hízok remélem ettől nem fog felmenni akár 1 kg is egyébként csak vizet iszok


jan. 16. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Amit ettél 900 kcal körül van.

Ha vagy legalább 50 kiló akkor 1400 kaloriáig akkor sem hízol ha egésh nap csak alszol.

Ezen felül kellene 7000 kalória egy kiló hízáshoz. Az azt jelenti hogy majdnem kétszer ennyit megehetnél úgy hogy nem hízol. Ha 55-60 kiló vsgy akkor kétszer ennyit is.

Egyébként amiket eszel azok pocsékak tápanyag szempontjából és elég egészségtelen is.

Alig van fehérje, alig van rost, semmi gabona vagy teljes kiőrlésü termék, zsír teljesen hiányzik.

Nem csodálkoznek ha ezzel az étrenddel megállna a menstruációd éy meddő lennél mert erősen esélyes.


Ha ennyire félsz a hízástól szólj a szüleidnek vagy keres fel iskola pszochológust.


Egyébként pedig ismerkedj meg a kalóriaszámolással. Azzal biztos lehetsz benne hogy nem hízol.

Először számold ki a BMR értéked.

[link]

Erre a honlapra beírod minden adatodat. Mi fogja írni mekkora a BMR. Ezt mindenképp minden nap meg kell enni. Ennél kevesebbet sosem szabad mert nagyon beteg leszel és kórházba kerülsz. Ha csak ennyit eszel akkor még fogyni is fogsz. De ennyit minimum egyél meg.


Válaszd ki a listából azt az értéket ami a sportolásodnak megfelel. Ha pl nem sportolsz ssmmit akkor az első értéket. Ez nagyobb lesz picivel mint a BMR. Ha minden nap pontosan ennyit eszel akkor GARANTÁLTAN nem hízol.


Hosszítávon pedig az étrended nagyon meg kéne változtatni. Az egy szelet csirkemell sonka nagyon kevés. Inkább egyél 3mat. Illetve egyél mellé bármilyen krémet hogy hasznosulni tudjon. Kend meg humusszal vsgy sajtkremmel. Vagy ha csak az van otthon akkor margarinnal. Minden nap legalább egyszer egyél meleg ételt ha tudsz. Köret lehet bulgur rizs hajdina tortilla krumpli akármi. Legyen benne valami hús is vagy hüvelyes meg sok zöldség. De a legelső lépés hogy tanuld meg számolni a kalóriákat és eleget enni.


A kalóriabázist javaslom. Van app is és honlap is. Beírod az adataidat és hogy tartani szeretnéd a súlyodat és ki fogja írni mennyit egyél. Azzal biztosan nem hízol. És mindent be tudsz írni amit megettél magyon egyszerűen

jan. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt semennyit. Ahhoz hogy két hét alatt fél kilót hízz ahhoz pontosan 3szor ennyit kellene enned
jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves, 16 éves kislány, menjél már pszichiáterhez, mielőtt éhen halasztod magad!


Ezt már az előző ca. 20 kérdésednél is elmondtuk.

jan. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jan. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez érdekes én 2 honap alatt több mint 20 kilot felszettem viz zsir izom és elég arányosan heti egy edzéssel én magam is meglepöttem és a barátaim nagyrésze is máinapig sem értem!
jan. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!