Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lehet hízni nagyon?

Így lehet hízni nagyon?

Figyelt kérdés
Sziasztok a súlyomat szeretném tartani 16,5 éves lány 52,2 kg amit ma ettem reggeli natúr joghurt granolával tízórai 1 alma ebéd 1 zsemle 1 szelet csirkemell sonkával és pár karika uborka aztán délután is megettem 1 natúr joghurtot mert nagyon megkívántam negyed almával és vacsorára 5 kanál rizst fogok enni savanyúsággal és baromfi érmével remélem most ettől nem fogok meghízni
jan. 15. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől még inkább fogyni fogsz,hízás kizárva.
jan. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fogyózok, de szerintem egy étkezés alatt megettem ma azt amit te egész nap. Mondjuk azért 2 órás edzés is benne van meg 187cm 92,3 kg. Durva bele gondolni, néha ezekbe a külömbségekbe. De 1#-nek igaza van, azért az kicsit kevés, de ha alacsony aktivitásról beszélünk, egész okés.
jan. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Tinilány, aki itt próbál hencegni az anorexiájával. Jelentve.


A kérdező a figyelmet keresi, hogy elmondjuk neki, milyen kevés és milyen sovány lesz, mert mentálisan beteg.

jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hízni a tartós kalóriatöbblettől lehet. Egyetlen napi étkezésből sok következtetést levonni (a leírtak alapján ma nem voltál kalóriatöbbletben, az tuti).
jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

16,5 éves? Ezen jót nevettem, mintha ez a fél év számítana valamit. :D


Orvos, pszichológus, de már lehet késő.

jan. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszer vszeg már bannoltak a minden másnap feltett étkezési zavaros kérdéseid miatt, de akkor kezdjük újra ;)


Mikor tervezel pszichiáterhez menni?

jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ez jó esetben sincs 700 kalória. :D
jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!