Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Váltsak szakembert?

Váltsak szakembert?

Figyelt kérdés

Két hónapja kezdődött ilyen evés zavar szerű dolog. Igazából sehova nem tudnám magamat “besorolni” hisz van,hogy napokig nem eszem. Utánna 500-600 kalóriát beviszek előfordul, hogy hánytatom magamag. Napi szinten 3 hashajtót simán beveszek. A pszichiáterem pedig annyira nem foglalkozik ezzel. Bemegyek felírja a nyugtatókat és ennyi a beszélgetés.

Néha nagyon zavar ez a helyzet máskor pedig egyentalán nem hisz fogyok és akkor megérte éhezni vagy bármilyen más purgáló magatartást csinálni.

54 kilóval kezdtem most vagyok 47.3 168 cm mindig úgy vagyok vele,hogy jó mostmár tényleg csak -2 kg mehet le és valahogy sosem sikerül tartani. Mindig lejjebb akarok menni. Esetleg valami tanács erre a folyamatos ambivalenciára?

19L



febr. 12. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha két hónapja állsz pszichiátriai kezelés alatt, és semmilyen javulást nem érzel a szakmai segítségnek köszönhetően, akkor mindenképp válts.
febr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, egyértelműen válts! Segítség kell, nem csak recept
febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Válts,igen
febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Válts. Evési zavarokra specializálódott szakembert keress.
febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Belvárosi evészavar klinika! Van online is
febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez anorexia, mert éhezteted magad, méghozzá purgáló típus.


Igen, létező dolog a kompenzáló anorexia, amikor azt a keveset is kihányod, amit beviszel. Nekem is az volt és majdnem belehaltam 35 kilósan.


Ha úgy érzed, nem megfelelő a pszichológus, keress mást, de el kell keserítselek, a szakik 1%-a képes ÉRDEMI segítsget nyújtani egy étkezési zavarosnak.


Én 5-nél voltam, mind mondta a tankönyvi dumát, de valójában fogalma sem volt, mit érzek, milyen addiktív szr, és sorolhatnám.


Nekem podcastek segítettek: Tebitha Farrar, Hanne Arts, stb, olyanok, akik VOLTAK anorexiások, de már egészségesek, épp ezért "ismerik", mi a helyzet, kezdve a sok-sok emésztőrendszeri tünettel.

febr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!