Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől tudnék gyorsan hízni?

Mitől tudnék gyorsan hízni?

Figyelt kérdés

nyárig szeretnék 5-10kg felszedni, nem vagyok túl sovány, nem betegség miatt stb (156 cm, 58kg)

sportolok heti 2-4x, viszont próbálkozok a hízással, de 4 honap alatt csak 3kg-t híztam

miket, vagy mit egyek azért, hogy nagyon hamar hízzak ennyit?

tudom hogy nem egészséges de nem érdekel igazából, szóval bármilyen tanácsot elfogadok!


febr. 20. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Kövesd az én étrendem.Simán felrepített engem 100+ ra.....
febr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
febr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Ismerkedj meg a kalóriatöbblet fogalmával.
febr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Sok tészta étel fogyasztása este 11 és 12 óra körül. Sok kelt tésztát egyél, pudingot, csokit mindig egyél ebéd után. Egyél még hambit, lángost, igyál sok colát. Szölő, banán is hizlal ha sokat eszel belőlük. Tv előtt egyél még meg pár mogyoróvajas és nutellás kenyeret vacsora után.
febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az a "baj" hogy ilyen sokat sportolsz (ami tök jó csak nem akkor ha meg akarsz hízni) mert bármennyi kalóriát is viszel be a testedbe az mind elégeted a sporttal. Azt nem tudom hogy a súlyodat szeretnéd növelni vagy úgy akarsz hízni hogy legyél "zsírosabb". Ha az első akkor akkor a sok sport és megfelelő étrend a jó irány, ha az utóbbi akkor az ellenkezője. Nagyon sok szénhidrátot, zsíros kaját kell enni összefüggéstelenül amiből feljebb már javasoltak párat.
febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Magasabb szénhidrátbevitel, emeld a fehérjéket is. Fontos, hogy inkább izommból szerezz többletet és ne zsírból. Sportolj rendszeresen és igyál sok folyadékot. Sok sikert az átalakuláshoz!!
ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!