Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az jó tömegelős étrendnek, ha...

Az jó tömegelős étrendnek, ha ugyanazt eszem amit amúgy, csak megeszek mellék 300 gramm brazil diót?

Figyelt kérdés

febr. 24. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha ezáltal kalóriatöbbletbe kerülsz, akkor igen, ha nem, akkor nem. Számold a kalóriákat, különben nincs miről beszélni.
febr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

300 g brazil dió?? az legalább 2000 kcal önmagába


de mivel nem tudjuk h amúgy mennyit eszel ezért a kérdésre nem lehet válaszolni

febr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, az körülbelül 2000+ többlet kalóra.


170 cm magas vagyok, 69 kg.

16% körüli a testzsír indexem…

Jelenleg 2400-2600 kalóriát viszek be naponta, ez a nem tömegelős étrend.


Általában nem tudok ennél sokkal többet enni, de multkor megettem a nap folyamán apránként egy csomag (300 gramm) ilyen brazil diót, úgy hogy nem tudtam hogy ilyen sok kalóra és ugyanúgy érkeztem azon kívül mint szoktam.


Tehát ez egy megoldás lehet, de nem tudom hogy tömegelésnél vajon csak a többlet kalóra a fontos, vagy a makrók is és hogy mennyire jók ezeknek az olajos magvaknak a makrói…

febr. 24. 13:04
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel az adatokkal ne akarj 4600-4700 kalóriát betömni naponta, mert ez horribilis. Rengeteg zsír fog feljönni, izom meg maximum egy hangyányi. Mind eszétikailag, mind egészségügyileg hülye ötlet. A helyedben 2800-2900 kalória fölé (figyelve az 1,5-2,0 g/tskg fehérjére) biztosan nem mennék. A konditeremben akarj nagy dolgokat, ne a zabálásban.
febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
a brazil dióba rengeteg a zsír, főleg ekkora mennyiségben. inkább egyél egészségesen, fehérjedúsan
febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
A brazil dióban telítetlen zsírok és Omega zsírsavak vannak, úgyhogy nem is emiatt aggódnék. Inkább amiatt, hogy napi 4600 kalóriával akarod kikészíteni a szervezeted.
febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha mindenképp zsírdisznó akarsz lenni, akkor egyél ennyit nyugodtan :D ha nem, akkor meg a szintentartó kalóriád felett legyél kb. 300 kalóriával, mert az izomnöveléshez az bőven elég, ha többet eszel csak jobban zsírosodsz. Úgyhogy én nagyon max 3000 kalória amit ennék, de lehet az is sok lesz neked.
febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sok ez a kalória bevitel.
febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
El fogsz zsírosodni. Maximum 300 kcallal egyel többet a tömegeléshez
febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az se mindegy hány éves vagy. Ha a 170 cm nem a végmagasságod, akkor a növekedésben levő szervezetedre kell figyelned. Sok alvás és bármilyen mozgás. Rengeteg ásványi anyag, vitamin. Magyarul: enni , mint a sáska, de vegyesen. Majd ha nem nőssz tovább, ráérsz tömegelni.
febr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!