Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetnék és mennyi idő...

Hogyan lehetnék és mennyi idő alatt olyan testalkatú mint ez a brazil focista?

Figyelt kérdés

Thiago Silvara gondolok, egy magas velem 183 cm, csak amíg én 67 kg vagyok (ez inkább Neymar alkat) :D addig ő 79, persze én 20 vagyok csak, ő meg 33, azért ez is számít, én még kvázi gyerek vagyok testre. Gondolom rengeteg edzés van benne, de nekem ez a testalkat a vágyam, izmos, tekintélyparancsoló, de nem az a szteroidozott kidobó fíling, egy profi sportolóról beszélünk, aki ezzel a testalkattal gyors is a védők között, Mbappéval is partiban volt tavaly.


Milyen edzéseket végeznek ezek a focisták (Thiago Silva, David Luiz, Bonucci, Sergio Ramos, Hummels)?


[link]



2018. júl. 5. 02:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Fociz sokat bokszolj egyel tojasos nokkedlit
2018. júl. 5. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Focitól nem lettem ilyen, pont azért is hagytam abba, mert gyenge lettem volna védőnek :D Box, komoly? Szerinted ezek boxolnak?

Nem tudom amúgy, hogy ebbe van-e genetika is, vagy csak az edzés a lényeg, mert sok fajta felépítésű focista van, pl. Ronaldo 84 kg és mégis vékonyabbnak tűnik, mert színtiszta izom, olyan nem is akarok lenni.

2018. júl. 5. 03:07
 3/18 nemaRendőrség ***** válasza:

Ez tekintélyparancsoló meg izmos? Úgy néz ki mint az 5 éves unokaöccsém. Kisebbek a karjai mint a lábai, milyen deformált ember már.


Járj el konditerembe és emelgesd a vasat, nyugi nem fogsz úgy kinézni mint aki szteroidozik. Közelében sem leszel

2018. júl. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jól van kettes, te biztos keményebb vagy... Én megelégednék ezzel a puhány testalkattal, amivel 12 millió eurót keresnek középhátvédként.
2018. júl. 5. 10:37
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy ilyen alkatod lesz, még nem válsz automatikusan magasan fizetett sztárfocistává. :D


Tényleg semmi extra nincs rajta, kezdj el edzeni, aztán majd úgyis észreveszed a tükörben, ha elérted.

2018. júl. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 nemaRendőrség ***** válasza:
Nemcsak hogy nem tűnik nagyszámnak, de borzalmasan undorító a feje. Azok a hatalmas ajkak, mint valami "56%os"
2018. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De ki nem szarja le a fejét... Annyira nem lehet egyébként szar testalkata, mert több évben is benne volt a világ legjobb 11-ébe, a Barcelona kétszer igazolta volna le (csak nem adtak volna elég pénzt), Maldinitől és Nestatól tanult focizni, Maldini (aki 5X BL győztes) szerint nála is jobb védő lett. Egy ilyen középhátvédnek ne lenne jó alkata? Ha nagyobb darab lenne, lassabb lenne, ha kisebb, gyenge, pont ideális a posztján. De ti nyilván jobban néztek ki, nem is vártam itt értelmes hozzászólást...
2018. júl. 5. 19:43
 8/18 A kérdező kommentje:
Ha meg izmosabb, akkor kevésbé rugalmas, fordulékony.
2018. júl. 5. 19:49
 9/18 anonim ***** válasza:

Bazz, kit érdekel a testalkata a fociban? :D Nem testépítőről van szó.


Te írtad, hogy ilyen "izmos, tekintélyt parancsoló" alkatot akarsz, miközben a fotó alapján ez egy teljesen átlagos férfi testalkat.


Az meg lényegtelen a kérdés szempontjából, hogy a válaszadók hogy néznek ki.

2018. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Lehet, ez az átlagos, de én mégis keveset látok ilyet, két végletet látom inkább, a testalkat meg számít fociba, ha szar lenne neki, nem lenne a világ egyik legjobbja, elmagyaráztam, hogy miért. Magyar focistáknál mutass már egy olyan erőnlétben lévő focistát, mint ő... Én így akarok kinézni, nem úgy, mint Messi, vagy Ronaldo, nehéz ezt megérteni?
2018. júl. 5. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!