Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez evészavar lenne?

Ez evészavar lenne?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. 161cm és 56kg. Gyerekként mindig nagyon vékony voltam aztán amikor elváltak a szülők meghíztam. 62kg korul voltam 1-2 evig, tavaly oktoberben 70 voltam. 45 a cél eloszor az 50. Naponta 300-600 kaloria korul eszek, szoktam edzeni is. Van h falasroham jon ram de nem azert mert éhes vagyok hanem mert finom, amikor ez megtortenik hanytatom magam, rettegek a hízástól es nagyon kovernek erzem magam.
febr. 25. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nyilván evészavar.
febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az. Szép kifejlett ráadásul.
febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Meg szèpen alakul àtfele anorexiába. Sajnos a betegség így kezdődik.

161 cm-hez az 56 kiló tökéletes főleg 16 évesen. A 45 az sovàny.

Kérlek beszélj pszichàterrel. Nagyon jó indulatból mondom, mert màr ezek is súlyos tünetek, hogy pl hànytatodagad. De odàig képes mélyülni a betegség, hogy kiéhezteted a szervezeted és abba fogsz belehalni.

Kérlek keress fel a szüleiddel pszichátert!!!

febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mit kezdjek vele. Szeretnék enni mint mások de ha elkezdek enni valami jót sokszor nem tudom megállni és megyek hányni. Annyira szeretnék már vékony lenni mint mások. Az osztályomban is én vagyok a legdagadtabb.
febr. 26. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz.
febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Az egyszerűen képtelenség, hogy 161 cm, 56 kilósan Te kövér legyél. Ha 66 kiló lennél sem lennél kövéd, de akkor bémi felesleg màr lenne rajtad.

Tökéletes a testsúlyod, sőt még kb 3 kiló mehetne is fel, hogy ideális legyen.

Ez egy igencsak rossz betegség és mentàlisan nagyon megviseli az érintett embert.

Kérjük keress fel pszichológust és pszichátert, mert csak ők fognak tudni segíteni rajtad. Tényleg. Odáig fog mérgesedni a dolog, hogy amorexiás leszel és kiéhezteted magad, akkor viszont ve is zárnak a pszichátriára. Szerintem az nem akarod Te sem. Nem egy leányálom. Szóval mihamarabb keress fel dokikat!

febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hatalmas combjaim vannak és fáj is, hogy összeérnek, főleg nyáron, de szégyellem a combjaimat tényleg olyan nagyok. A karjaim is gusztustalanul vastagok. A hasam se a legszebb de az még tűrhető max egy kicsit behúzom. Az a baj még, hogyha van is akármilyen evészavarom, nem kapok segítségek mert az emberek, még az orvosok is csak akkor törődnek valakivel ha nagyon nagyon vékony….
febr. 26. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!