Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anyám penészes narancsot...

Anyám penészes narancsot rakott le az asztalra, apám meg megette mert "semmi baj nem lesz". Hívjak orvost azonnal?

Figyelt kérdés
Nem tudok mit tenni, nem akarom eltemetni az apámat mert anyám boldogan kirakja a penészes narancsot és apám vidáman emgeszi aztán amikor kiakarom venni a kezéből akkor elküld a melegebb éghajlatra. Mit tegyek készítsek hashajtót vagy valamit mert nem akarom eltemetni apámat
márc. 12. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon ertem az osszefuggest. Nyilvan nem egeszseges peneszes dolgokat enni, de max lesz egy hasmenese es csokolom. Vagy az se. Ettem en mar veletlenul peneszes kenyeret, azon kivul, hogy a tudattol hanyingerem lett, mas bajom nem volt.
márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Penész = romlott = emésztőrendszeri gondok
márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Hát te full hülye vagy konkrétan... Mégis mi a szar baja lenne ennyitől!?!?! Ennyire hogy lehet valaki életképtelen?
márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a borom penészesedett meg de leszűrtem, bor már nem lesz belőle, megy tovább ecetnek. :)
márc. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha olyan rossz íze van meg sem eszi.
márc. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz.
márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legalább megpucolta?
márc. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Belülről.
márc. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!