Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon meg vagyok ijedve, mi...

Nagyon meg vagyok ijedve, mi lehet ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az előbb voltam székletet üríteni és olyan volt a székletem hogy kevesebb volt mint szokott lenni, az állaga, színe, szaga olyan volt mint szokott lenni de olyan volt mintha nyálka vonta volna be meg voltak rajta és mellette ilyen zsírdaraboknak kinéző dolgok.

Még annyi hogy tegnap ebéd utántól kezdve nagyon sokat szellentettem mert olyan ételt ettem amitől sokat szoktam. Nem tudom ez számít-e.

Nagyon meg vagy ijedve hogy mi lehet ez.

16/L



márc. 16. 10:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi ha kicsit érthetetlenül sikerült leírnom de nagyon ideges vagyok.
márc. 16. 10:44
 2/9 anonim válasza:
84%
Ez teljesen normális,nincs miért idegeskedni.
márc. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De eddig még sose volt ilyen
márc. 16. 11:53
 4/9 A kérdező kommentje:

És ezek a zsírdaraboknak kinéző dolgok elég nagyok.

Nem annyira durván de nem kicsik hanem nagyobbak.

Én nem lebeg se az se a széklet a víz tetején hanem lesüllyed (ezek a zsírdarabok a székleten vannak rajta)

márc. 16. 12:12
 5/9 A kérdező kommentje:
Most amúgy el kellett mennem mégegyszer és már csak 1 nagyobb zsírdarab (vagy nem tudom mi ez) volt rajta és már kevésbé volt nyálkás is szerintem mint előzőleg
márc. 16. 12:14
 6/9 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen 1 hónapja, azóta elmúlt. Nekem akkor volt ilyen mikor többet idegeskedtem, néha még a hasam is ment miatta. Azóta járok pszichológus és jobban érzem magam. Persze azért figyelj oda az egészségedre de kérlek ne aggódj.
márc. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg olyat ettel, amit kevesbe tudott megemeszteni a szervezet. Pl ha ritkan eszel zsiros kajat es most azt ettel, akkor ez teljesen normalis... en a keto dietanal eleinte fosok, aztan atall a szervezetem es akkor szokott fura szekletem lwnni, ha ezutan szenhidratos, atlagos kajat eszek.
márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
márc. 18. 05:28
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
49%
Ha csak szórványosan rendellenes a széklet, attól nem kell idegeskedni.
márc. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!