Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Próbáltátok már, vagy szedtek...

Próbáltátok már, vagy szedtek rendszeresen DHEA-t )Dehydroepiandrosterone)?

Figyelt kérdés

Bár ebben az országban nem annyira ismert, de Amerikában nagyon elterjedt kiegészítőnek számít. Leroy Colbert -az egyik kedvenc testépítőm-, úgy hívja hogy "a naturál szteroid". A külföldi vélemények szerint elég megosztó anyag, van akinél nagyon működik (láttam néhány előtte/utána fotót néhány hónapos alkalmazás után, különböző életkorokban), van akinél semennyire (bár ez életkortól is függ). Én 29 évesen néhány napja kezdtem el szedni napi 100mg-ot. Bár sokan ennek a többszörösét szedik, ebben a korban kezdésnek ez is elegendő, aztán ha két hónapon belül lesz érdemi eredmény akkor folytatom, ha nem akkor pedig nem. Mellékhatása tudtommal nincs, mert a szervezet a felesleget nem használja fel.

Ha esetleg próbálta vagy használja valaki, mik a tapasztalatok?👍



ápr. 20. 17:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!