Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jókat mond, vagy hülyeségeket?

Jókat mond, vagy hülyeségeket?


#videó #DHEA #peptidhormon
2021. szept. 7. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Megírhattad volna, hogy hányadik percnél kezdődik az a rész, amire te a kérdés szempontjából kíváncsi vagy, hogy ne kelljen végig hallgatnunk egy random, általunk soha nem látot 30 fölötti csávó rinyálását arról, hogy miért nincsen több feliratkozója és hogy milyen rossz ez a világ. A kedvedért senki nem fog végig nézni egy szutyok 50 perces videót. Írd le, hogy hányadik percnél hangzanak el azok az információk, aminek igazságtartalmára kíváncsi vagy.
2021. szept. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező lehet, így akar látogatottságot generálni:)
2021. szept. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet szól, hogy ha nem tudsz elég húst enni, akkor ott a fehérje turmix. Mert a növényekben nincsen fehérje? Csak belehallgattam, de nem csoda, hogy senki nem kíváncsi rá.
2021. szept. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2

Igen, segítek neki ingyér, mert ilyen jószívű vagyok.

2021. szept. 7. 11:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Írd már le, hogy hányadik perctől nézzük ezt a roppant színvonalas, kicsit sem tucat videót!
2021. szept. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Rendes vagy 4-es:)

2-es vagyok

2021. szept. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5

Úgy az egész, de inkább csak a közepétől. Nekem is kínszenvedés volt végignézni, még egyszer nem is akarom, így nem tudom hányadik perc.

Nem is értem az ilyenek mit sírnak. Az állítólag "színvonalas" videói sem azok.

Youtuben alapvetően 2 lehetőség van:

1. Tényleg minőségi informatív tartalom

2. Trash gyártás.

Az ő videói egyik kategóriába sem esnek, így marad a szürke zóna.

2021. szept. 7. 11:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja
2021. szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!