Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Clenbuterolt szabad DHEA(dehid...

Clenbuterolt szabad DHEA(dehidroepi andoszterol) - al alkalmazni? Kérem csak hozzáértők írjanak!

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Én ezektől nagyon vizesedem, amúgyis úgy tudom együtt nem érdemes alkalmazni. Viszont BCA-val meg glutaminnal szerintem kellő tónusosságot el lehet érni, én ezt ajánlom neked.

Üdv,

Szarospapucs, RobikaGym

2021. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ilyet még a 90es éveek végén próbáltam utoljára.

Nagyfater asztma gyógyszereit kölcsönöztem mindig, kardió edzések előtt, csodálkoztak hogy a fenébe tudok úgy tekerni, hogy itthoni versenyző is haverkodni jött oda mindig ha megláttak valahol a bicikliúton tekerni.

Szép idő is volt, de azóta csak kiegészítésként használom a tekerést, erőemelő gyakorlatokat csinálok csak.

Béla48F

197cm

147kb

kar 55cm

erőemelő

2021. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Clen melle mar nem mind1 a dhea? 😀 Clent mar szedtel? Sokaknak remeg tole a keze, kiugrik kb a szive, folyik rola a viz. Bar van aki jol birja 🤷‍♂️
2021. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen 1 szem 20mcgs-t naponta 5 napig próbaként.Picit remegett a kezem de nem hosszú ideig. Más mellékhatás nemvolt. Ha következőleg belevágok akkor is max 40mcg/nap. Több nem.
2021. márc. 16. 22:47
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Doppingos kcsg.


Tisztán nem tudsz eredményt felmutatni?

2021. márc. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb propi meg wini
2021. márc. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Istencsászárkirály a clen, de csak a gyógyszertári, kis tesztó meg tren meg vinyó mellé, és mehetsz a színpadra
2021. márc. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Sziásztok amit írtatok lehtséges hogy egyértelmű de megkérdezem hogy lehet még szerezni clen-t gyogyszertárbol?

Ugyan úgy spiropnet név alatt?

2022. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Itthon max dealertol, de kb mind kamu. Teszto nelkul meg max fogyasra jo, de ugy meg izombol is lemegy
2022. dec. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!