Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehet leszokni?

Hogy lehet leszokni?

Figyelt kérdés
Hogy lehet leszokni a falási rohamról, mert teljesen ki vagyok bukva! Van rajtam 10-5-kg plussz amit le kell adjak mert az orvos azt mondta! 165cm 87kg vagyok. Hogy szokjak le?:((

ápr. 21. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális kalóriabevitel, kiegyensúlyozott étrend, életmódváltás, akaraterő.
ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi okozza a kényszerevést?
ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs! De nem bírok le álni:(( Nyárig, hogy lehetne el érni a minimum 5kg fogyást?
ápr. 21. 18:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz több kell, mint nem evést...

Azt kellene tudni, miért eszel, és azt az okot kell megoldani.

ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A falásrohamok mögött valamilyen lelki eredetű probléma áll, tehát amit az egyes írt tök jó, de ki kell deríteni, mi áll a falásrohamok kialakulása mögött, szóval pszichológus első körben.
ápr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De egyébként nem azért kell leadnod, mert az orvos azt mondta, hanem mert egészségtelen a túlsúly, illetve esetedben a falásrohamok a fő probléma, ez ugyanis kezelés nélkül általában súlyosbodik.
ápr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van az 20 kiló plusz is sajnos...nekem 168centivel a 67kilo a max a bmi szerint
ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!