Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Biztosan fogyni fogok?MA...

Biztosan fogyni fogok?MA kezdtem el egy diétát. Nekem nagyon kedvező zöldségekkel és gyümölcsökkel van dugig tömve... ma még kicsit éheztem.

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos hogyha betartom biztosan fogyni fogok... most vacsira 5kor egy adag görög salátát ettem sajt nélkül meg olivabogyó nélkül...
2009. jan. 12. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Éhesen és unatkozva nem lehet fogyni!!

Ha jobban tetszik, próbáld ki a 90 napos diétát, az több mindent enged.

2009. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak a halál biztos...

Nem írtad le, hogy végül is miféle diéta ez, bár mivel a diétákat arra szánják, hogy az ember foggyon tőle, így jó eséllyel te is fogsz fogyni. A zöldség és gyümölcs evés mindenesetre sose árt, csak nem szabad elfelejteni, hogy a szervezetnek többek között fehérje és szénhidrát is kell.

2009. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze van olyan nap amikor 1 darab krumplit és egy szelet húst kell ennem ebédre:) sőt van amikor csokit is lehet egy keveset! ügyelek rá, nem szeretném, ha bajom lenne.
2009. jan. 12. 18:17
 4/6 anonim ***** válasza:

1 db krumplit és egy szelet húst? Hát gratulálok. Megint melyik eszement diéta ez?

Miért nem keresel fel egy szakembert, aki összeállitja a neked ideális étrendet. Igy változatos is lesz és nincs koplalás sem.

Mert az, ha egy kicsit is éhezel, egyáltalán nem jó. Igy hamar bele fogsz unni és elkezdődik a jojózás.

2009. jan. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kicsit átalakítottam magamnak és ma pl már egyáltalán nem voltam éhes csak az első nap volt nagyon nehéz de köszi!:)
2009. jan. 13. 16:28
 6/6 anonim válasza:
Vigyazni kell a dietaval.Ha egybol sokkal kevesebbet fogyasztasz,mint azelott szervezeted veszhelyzetet erzekel es lelassitja az anyagcseret.
2009. jan. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!