Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem érzem a saját...

Miért nem érzem a saját szellentésemet?

Figyelt kérdés
Tegnap chilis babot ettem és elkezdtem percenként fingani vagy egy jó órán keresztül, de érdekes módon hangja és szaga se volt. Mi lehetet a gond ?
2010. dec. 4. 21:13
 1/5 anonim válasza:
Van ilyen. Előfordul. Komolyra fordítva. Fordulj orvoshoz, mert nem egészséges. Akkor egészséges ha érzed is, valami nincsen rendben az emésztéseddel.
2010. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
És a környezeted? Kérdezd meg őket is.
2010. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én bélbeteg vagyok 1 éve,és csak levegőt szellentek,nincs szaga....nem egészséges!Persze,ha csak egy-két napig tart az nem gond,ha rendszeres mindenképp orvos!
2010. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Elmegy az öregasszony az orvoshoz:

-Jaj, doktor úr! Nagy gondom van,állandóan szellentek. De nem hallatszik és szaga sincs. Most is legalább ötvenszer szellentettem, míg elmondtam a panaszomat!

Az orvos ír fel valami gyógyszert. Egy hét múlva újra jön az öregasszony:

-Doktor úr drága, mit írt fel nekem? Most,mikor szellentek érzem a szagát. De még mindig nem hallom.

- Akkor most a hallására írok fel valamit!

2010. dec. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát utolsó, ez egy remek vicc ,de most pont nem illik ide...
2010. dec. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!