Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok hízni?

Miért nem tudok hízni?

Figyelt kérdés

A nyártól kezdve sikerült felszednem 3 kg-t. ez baromira kevés ugyanis 43.5kg voltam.én már hiába eszem akár mit csinálok semmi nem hat. az ég adta világon eddig semmi. abbahagytam a futást is. a táncot is. és már nem tudok hízni

segítsen már valaki..?


2010. dec. 30. 02:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia, gondolom lány vagy, hány éves vagy?

Egészségesen és rendszeresen eszel, és minőségi ételeket fogyasztasz?Milyen magas vagy? Esetleg a családodban van e vékony testalkatú ember? Sok dolog közrejátszik itt cica!

2010. dec. 30. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bénabéla11 ***** válasza:

te az előző mekkora egy barom:D

persze sokmindentől függ,de ha több kalóriát eszel meg egy nap mint amennyit elégetsz akkor hizni fogsz, ez alól nem lehet kibujni!


ha nem hizol annak egy oka van...még mindig nem eszel eleget! egyél mégtöbbet! sajna tényleg ez a gond!

2010. dec. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A táncot és a futást semmiképp ne hagyd abba.
2010. dec. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Barátnőm is pont ilyen vékony volt és pont ugyanerről panaszkodott, hogy akármennyit eszik, nem tud hízni. Én meg arról panaszkodtam, hogy a levegőtől is hízok.

Összehasonlítottuk az étrendünket.

Hát, halljátok, csak ő hitte azt, hogy sokat eszik. De szerintem az egy kismadárnak is kevés lett volna. Ő meg abban a hitben élt, hogy ő olyan sokat eszik. Én meg az egész napi kajáját benyomtam reggelire.


Étrendet cseréltünk, mint abban a Viasatos műsorban. :P

Én fogytam, ő hízott.

Bár aztán tarthatatlannak bizonyult mindkét étrend, úgyhogy közösen valami egészségesebbre álltunk rá, de amennyit én fogytam, ő annyit fel is szedett.


Hasonlítsd össze az étrendedet egy átlag testsúlyú emberrel. Ha ezek után is azt mondod, hogy sokat eszel, akkor aláírom, hogy nem a mennyiséggel van gondod. (de a nasik is számítanak)

2010. dec. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bénabéla nem szeretnék csunyát mondani de menj a ku...va any,,,,,ádba! 10000x többet tudok az étkezésről és az egészséges életről mint te! Most így látatlanban, semmi információ tudatában okos vagy öcsém! Hidd el vannak olyan emberek akik megeszik a napi szükséges tápanyagot sőt többet is és mégsem híznak! Genetika kérdése, de kérdező ha testsúlyonként megvan a 5-6 gramm szénhidrát, szintén testsúlyonként a 2 gramm fehérje, kellő vitamin és ásványianyag bevitel akkor elméletileg felszedhetsz pár kilót! De figyelj oda a kajára, nem mindegy mit eszel!Egyél sok húst,csirke,hal de esetedben bármilyen hús is mehet! Szénhidrátszükséglet kielégítésére sok rizs, főtt burgonya, bab,kukoricapehely, növényi olajok telítetlen zsírok tekintetében mogyoró, tökmag,! Ne sokat egyszerre hanem kevesebbet és gyakrabban egyél napi 6 étkezés lebontva a minimum amit kötelező betartani! Ajánlott multivitaminokat és béres cseppet használni!Általában a béres csepp hasznos kiegészítő, és ha nem csak zsírbeli gyarapodást szeretnél elérni akkor sportolj is, persze nem maratonfutás meg hasonlóakat, hanem esetleg torna, úszás! Remélem segítettem, esetleg ha kérdésed van meg adom az email címemet!
2010. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meg aláírom, itt nem fogsz értelmes választ kapni. Sok szakszerű oldal van, próbálkozz ott.
2010. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

na hát amugy eléggé sokat eszek tehát naponta 8 étkezés..és nekem egy bajom van hogy nem ehetek csokit..

de amugy már kirpobáltunk fogamzásgátólt..tömegnövelőt..ilyeneket és semmmi..szinte..

amugy 165 cm vagyok 17 éves.

a családba mindeki jó sulyban van..és én vagyok a legidősebb. A hugom epilepsziás és neki gyógyszert kell szednie és a hormontultengés miatt már lassan 52kg..

tiszta szégyen néha mellé állni..

2010. dec. 31. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!