Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha reggel, olyan 10 11körül...

Ha reggel, olyan 10 11körül megeszem egy szedvicset és esetleg később valami nasit, és többet semmit max pepsit ihatok milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
Ne gyertek olyan válaszokkal, hogy milyen hülye vagyok nem én választom magamnak ezt a táplálkozást, kényszerüség adja.
2009. jan. 27. 18:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha kitiltottak a konyhából, kétlem, hogy komolyan gondolták. Senki nem éhezteti halálra a gyerekét. Ha meg felnőtt vagy, nem hiszem, hogy hagynál ilyen hülyeséget.

Mit csináltál a konyhában, hogy ki lettél tiltva? Egérmérget tettél a főzelékbe?

2009. jan. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

kedves ....!

kb én is igy étkeztem a pepsi kivételével de én nemtok enni m reflux betegségem van ami azt jelenti , h ha sokat eszem hányok tehát én ha reggel 10kor eszek egy szendvicset akk én este 6ig nemis tok enni m ha eszek akor visszajön(kihányom és ez nagyon rossz,,,anno nekem is voltak rossz táplálkozási szokásaim lehet pont ezért alakult ki ez a betegség vagy foggalmam sincs de szörnyű :(ugy h ha nem akarsz igy járni akk egyél értelmes főtt kaját vagy legalább naponta 1 tányét levest!!!m különben minennapi hányással küszködhetsz....azt egyébként én sem értem h nem ehetsz ki tiltja????????hm??

2009. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!