Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitcsináljak ha bulímiás...

Mitcsináljak ha bulímiás vagyok? Abba akarom hagyni, de nem megy

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 19:27
 1/8 anonim válasza:
Szólj a barátaidnak, családodnak és menj orvoshoz. Használ. Tapasztalat.
2011. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fordulj szakemberhez! Az ilyesmiből nem szokás egyedül kigyógyulni, segítség kell. Próbálj rákeresni Túry Ferencre, hátha találsz hozzá emilcímet, és kérd meg, hogy ajánljon neked valakit a lakóhelyed szerint. Ő a legjobb a szakmában, és akit ő ajánl, az biztos ért hozzá.
2011. jan. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tud estleg valaki egy netes pszihológust?..egyenlőre nem szeretnék elmenni, hátha tud valaki segíteni..
2011. ápr. 13. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Szedd össze a bátorságodat, és menj el egyhez személyesen, ennek ez a módja. Nem fognak bántani, ne félj. De vannak dolgok, amiket neked kell megtenned a gyógyulásodért. Odavigyelek kézenfogva? :-)
2011. ápr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudom, nem is félek. Csak nem akarom, hogy a szüleim megtudják.

Hát nem lenne rossz :)

2011. ápr. 14. 20:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nem akarod?
2011. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok jóban velük..meg nem szeretném ha utána folyton néznének, hogy eszek-e..
2011. ápr. 14. 20:41
 8/8 anonim ***** válasza:
elég nagy gáz,ha nem tudsz megnyílni a szüleidnek... a netes pszichológusokat meg inkább felejtsd el,nem érnek kb semmit sem. először is egy háziorvost keress meg,az beutal pár vizsgálatra is,hogy fizikailag hol tartasz, aztán ha az iskoládban van sulipszichológus,akkor fordulj hozzá. titoktartásra van kötelezve mint bármelyik másik orvos (az enyém legalábbis arra volt,mikor jártam), senkinek nem mondhat el semmit. egyébként pedig nem szabadott volna már idáig sem várnod,a bulímiából az ember nem gyógyul ki teljesen egyedül.
2011. ápr. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!