Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyással kapcsolatos tervek?!...

Fogyással kapcsolatos tervek?! 16/F

Figyelt kérdés

16 éves tanuló vagyok.

160 cm magas, 72 kg.

A fejlődésemmel voltak gondok, alacsony voltam.

Kaptam gyógyszeres kezelést, beindult a fejlődésem elkezdtem nőni, de rohamosan hízni is, az orvosom azt mondta, hogy kb. 170 cm leszek. Egy évvel ezelőtt 150 cm voltam és 62 kg. Láttam több tervet is interneten fogyáshoz, de én pl. 10 órakor nem tudok különös reggelit enni, mivel iskolában vagyok és délben sem tudok semmiféle testmozgást végezni szintén az iskola miatt. Valakinek valami ötlete? :)


2011. jan. 27. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:

reggeli suli elött is ehetsz(tojás, zabpehyel+vmilyen sovány tejtermék(tej, kefír stb)

gyümölcsök

teljes kiőrlésű szendvics+sovány sajt/felvágott+zöldségek ha nem eszel otthon elviszed suliba

suliba viszel még egy joghurtot vagy vmilyen idény gyümölcsöt

délben nem kell sportolnod, nincs előírva h na pont délben, van arra este is

ebédre eszel kevesebbett a tésztákból, rizsből, krumpliból, főzelékből emelett eszel hozzá tojást, halat. husit és zöldségeket

levesek (tojás, fűszeres paradicsom, pulykaraguleves, zöldborsóleves, karfiolleves zöldséglevesek stb)

főzelék sóska,spenót, káposzta, kelkáposzta, zöldbab stb

este felé gyümölcsök, zöldségek, husok, hal, tojás, túró, kefír, joghurt

most semmi képpen se kezd el hirtelen megvonni magadtől mindent, meg koplalásba kezdnei mert tényleg megállsz a növésben

emelett a chips, csoki, cukorka, cukros üdítők, zsríban tocsogó kolbászt, nagy fehér lisztes pizzákat és a hozzá hasonlókat próbáld kikerülni

igyál bőven sok zöldség-gyümölcs, teljes értékű gabona, sovány husok, halak, sovány tejtermékek +2-3 liter víz vagy gyógyteák+vmiféle mozgás és meglesz

2011. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!