Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyással és kocogással...

Fogyással és kocogással kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
3 hete kezdtem, minden reggel kocogok 30-35 percet. A futás nem megy, mert abban hamar kidőlök, és a térdeim sem bírják, de a kocogással semmi bajom. Emellett nem diétázom, de egészségtelen ételeket sem eszem. Ma megmértem magam és a mérleg ugyanannyit mutatott, mint 3 hete. Hogy lehet ez? Valaki azt mondta, hogy a futás mellett kell diétázni is, különben nem fogyok, hanem "nagyobb" leszek. Ez igaz lenne?
2010. máj. 26. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
2010. máj. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

grati, 3 heti munkát totál elcsesztél. talán egy kicsit olvass utána legközelebbi próba előtt.


a szervezeted nem hülye. ha futsz, növekedik a kiadásod, ezért a szervezeted növelni akarja a bevitelt is, éhesebb leszel, mint szoktál lenni. szóval futsz 400 kalóriányit, de megeszel utána 400-zal többet, mint addig.. szerinted mi fog történni? :D

2010. máj. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
nyilván az fog történni, hogy formásodik...kár elvenni az önbizalmát, pláne, ha marhaságokat is beszélsz....
2010. máj. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

te meg csak áltasd, hátha majd 20 év múlva tényleg jól fog kinézni.


nem, valójában a tömeged azért maradt meg, mert izmosodtál, és az izom amúgy is nehezebb, mint a zsir, szóval haladsz. viszont tényleg sokkal gyorsabb lenne, ha diétáznál is mellette, gondoltam ha rádijesztek, motiváltabb leszel :p

2010. máj. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
beteges vagy...:S
2010. máj. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hm...nem vitát szeretnék itt, hanem értelmes hozzászólásokat e témában! Akinek ez nem megy, az inkább ne is írjon! Egyébként meg senki nem állította, hogy össze-vissza zabálok, csak annyi, hogy nem változtattam az étkezésemen, hisz egyyébként is jórészt egészségesen táplálkozom, amibe néha-néha belefér egy kis kocka csoki, de diétázni, legfőképp koplalni nem kezdtem el!
2010. máj. 26. 10:02
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell koplalni!

Sőt, kocogni sem kell!

Lehet, hogy meglepően hangzik, ed egy nagyon régi tévhit a "zsírégető pulzustartomány" és a tartós extenzív aerobedzés zsírégető hatásáról.

Szakemberek már rég megdöntötték ezt a tévhitet, de a köznép között még pár évig biztosan fennmarad.

Ha okos vagy más edzésformát és diétát választasz!


[link]


(figyelmesen olvasd el! Én is edző vagyok és manapság ezt már minden jó edző tudja és alkalmazza is)

2010. máj. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!