Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha 150 a liszt és 340 a...

Ha 150 a liszt és 340 a cukor, mit fogunk enni, amit olcsón ki lehet hozni, és éhen se haljunk?

Figyelt kérdés
Eddig a bevásárlásom liszt, cukor, olaj, krumpli, rizs, tojás, tésztából állt. Most, hogy így felment szinte mindnek az ára, miből lehet gazdálkozdni, hogy jól lakjunk és olcsón kijöjjünk? Nem tudom vannak e még ilyen helyzetben rajtam kívül, hogy kajára csak az alapvetőre volt eddig is pénz, 20-30 között 3unkra egy hónapban. Ti hogy spóroltok a kaján? Miket főztök, fogtok főzni ilyen drágulások mellett? Köszönöm előre is a válaszokat.
2011. febr. 24. 20:24
 1/3 anonim válasza:
Paprikás krumpli, krumplistészta, fasírt, tésztafélék. Bár mi már épp azt számoltuk a párommal, hogy menüket hozatunk, 1000 forintból két adagot, abból hárman jól lakunk (van egy 22 hónapos kisfiunk is), mert ha kiszámolod, már napi ezer forintból nem is tudsz egy normális kaját kihozni, ha meg igen, az nem valami laktató, pl. húst nem is nagyon tudsz csinálni, mert nagyon drága.
2011. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Száraztésztát ne vegyél, tojásból és lisztből sokkal olcsóbban kihozod, ha otthon gyúrod.
2011. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is feltettem tegnap magamnak és azóta is ezen gondolkodom, de halvány fogalmam sincs. Képzeld el, hogy nálunk még emellett ketten speciális étrendet igényelnek betegség miatt. Szerintem tuti, hogy záros határidőn belül éhen fogunk halni.
2011. febr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!